Pontos idő: 2017.09.23. 18:37

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 155 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Lesz címvédés jövőre a Bajnokok Ligájában?
Igen 100%  100%  [ 4 ]
Nem 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: reviyxld
HozzászólásElküldve: 2017.09.05. 08:14 
Infantil

PMH Tag: 0
https://bitbucket.org/snippets/cesarnhg1996b0/rLxerq/
https://bitbucket.org/snippets/orlandomye1970y6/EEad5r/
https://bitbucket.org/snippets/genaropwc1976o7/ap9yke/

I would prefer review(s) for the adobe photoshop cs6 extended serial number torrent KickassTorrents.
http://awesomeadopt.mysidiahost.com/for ... 291#pid291
http://tenforwardlounge.net/forums/inde ... 73.new#new

Adobe Acrobat Reader is free, and freely distributable, software that lets you view and print Portable Document Read All Reviews (7 User Reviews). Sep 5, 2014 Download Adobe PDF iFilter 9 for 64-bit platforms here .. PDF iFilter with Adobe AcrobatВ® 11 as well as the free Adobe ReaderВ® 11 software.
http://google.com/q=yk4u532w

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: download latest kindle software for pc
HozzászólásElküldve: 2017.07.14. 03:30 
Infantil

We'll hook you up with a Roku or Kindle Fire TV! Your ebooks are stored on your computer or on your ebook reader. Zulu DJ Software also supports all the latest audio file formats so playing Zulu DJ Software for Android В· Download Zulu DJ Software for Kindle Easily keep tempo TempoPerfect Metronome Software - a highly accurate beat free download online; Use on your computer or as a metronome app on your mobile Metronome for Android В· Download TempoPerfect Metronome for Kindle.

how to install apps on macbook
adobe acrobat x pro patch
firefox for windows 8.1 64 bit download

http://google.com/

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Bajnokok Ligája (Real Madrid)
HozzászólásElküldve: 2014.05.30. 16:06 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Ferrari, MU, Juventus
Kedvenc játékosaid: Bale, Cavani, Cr
Az a durva h Alonso így az eu szuperkupában sem játszhat majd....mert berohant ünnepelni. :D

Oda kéne egy szűrő éppen ezért, Vidal, Pogba, Yaya turé bárki....

amúgy megnéztem már vagy 5ször a bl döntőt és sokkal jobbak voltunk. A világ igazságtalansága lett volna ha nem egyenlítünk. Mondjuk ezt egy athletisnek ugye nehezen magyarázod meg, mert ők meg a 93. percben buktak el, 2 percen múlott.
De annyira nyomtunk hogy esélyük sem volt.

Amúgy megnéztem, 19 kupát nyertünk és 9 szuperkupát...épp ideje ott is kerekíteni. :D
Bár megmondom őszintén nekem a kupa már nem kell, megnyertünk utóbbi 4 évben kétszer plusz egy döntő. A szuperkupa jól jön h jól startoljunk az évben.
Inkább gyűjtsük be a 33.at és a 11et. Világkupa sztem sima ügy ha komolyan veszsük, az atmát szétvásárolják így a spanyol szuperkupa is. A sevillától viszont tarthatunk az eu szuperkupában. Ettől függetlenül elvileg az atma pont tőlük vette meg rakiticset szóval ők is gyengülnek azért. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.30. 11:45 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Spain, Brazil
Kedvenc játékosaid: Puskás Ferenc, El Fenomeno, El Principe, RC, Zidane, Varane
Szeretnék még megemlíteni egy dolgot a döntövel kapcsolatban.

Sokszor védek meg játékosokat talán túlzottan is és vannak akiket talán többet elö veszek.

De a BL döntön nyújtott teljesítményeket nagyon nehéz reálisan értékelni a sérülések miatt.

Khedira, Benzema, CR nem nyújtottk jó teljesítményt. Viszont CR az utolsó utáni pillanatig igyekezett küzdeni, amikor nem volt ereje támadni igyekezett védekezni.

Benzema igyekezett kiugrani, de egy szem csatárként az amúgy is fizikailag erös Atleti védelem ellen nem könnyü. Ráadásul látszott, hogy nem 100%-os.

Khedira pedig csoda, hogy így bírta és egy szezon kihagyás után próbálta összefogni a kp-t. Küzdött, mindent beleadott. Az a szomorú, hogy Illarra egészségesen sem képes fele ilyen teljesítményre sem. Pedig Khedira garantáltan nem képvisel világszínvonalat, legalábbis nem kiemelkedöen jót.

Annyit pedig még hozzátennék, hogy ez az Atleti szét lett volna kapva rendes játékidöben is, ha az egész keret egészséges és Alonso játszhat. Alonso játéka nagyon hiányzott, félelmetesen szervez az a faszi.

Megérdemeltük, kiküzdöttük. Büszke vagyok a csapatunkra!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 23:49 
Cadete

PMH Tag: 70
Steve írta:
a csapatban eddig nincs széthúzás, mindenki érvényesülhet.

A közös cél mindenkit összekovácsolt, de hosszú távon nem lehet a szőnyeg alá söpörni a problémákat. Ha mindenki egészséges, van két nagyon jó kapusunk, akik védeni szeretnének, két nemzetközi szinten jegyzett balhátvédünk, akik kezdeni akarnak, három világklasszis középhátvédünk, és a középpálya összetétele is kérdéses. (Még egy hasonló évet nem visel el Isco és Illarramendi.) Jesé játékpercei is korlátozottak, ha bevethető Bale és CR7, egy évig még biztosan tűri a padot, de érthető, ha folyamatosan játszani akar.
Egyedül a jobbhátvéd poszton (Arbeloa, ha nem küldjük el, innen megy nyugdíjba) nem érzékelek problémát, illetve bizonytalan, hogy mi lesz a csatárkérdéssel. Elvileg Perez nem akar még egy Higuain/Benzema vetélkedést, úgyhogy ha Morata távozik, valószínűleg nem sztárcsatár jön a helyére. (Griezmann egy-két évig jó megoldás lenne.)

Szóval, lehet, hogy most mindenki elégedett a BL megnyerésével, és eszébe sem jut távozni, de ha mellőzöttnek érzi magát, akkor már nem fogja rózsaszínben látni a világot. Én nagy jövés-menésre számítok jövőre, lehet, hogy már télen, de nyáron biztosan.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 20:47 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Spain, Brazil
Kedvenc játékosaid: Puskás Ferenc, El Fenomeno, El Principe, RC, Zidane, Varane
Khedira egyébként nem játszott jól, de véleményem szerint Illarra legjobb napján sem közelíti meg ezt a teljesítményt sem.

A gól egyértelmüen Iker hibája, ráadásul 2x is elkövette. Viszont neki is köszönhetjük, hogy a döntöben voltunk, még ha az a nap nem is az ö napja volt.

Nagyon örültem, hogy nem Illarra játszott és Ancelotti itt mutatta meg, hogy jó edzö, mert lexarta, hogy mennyiért lett a hülyegyerek megvéve a csapat fontosabb volt.

Azt gondolom, hogy idén mindenkiböl ki lett hozva a max.

Viszont jövöre ne várjunk hasonló teljesítményt, mert a mi játékosaink hogy mondjam finoman kényelmesek. Ha nem muszáj, nem hajtanak. Kivéve persze CR-t.

Szóval én lehetetlennek tartom a duplázást, de ki tudja. Viszont Ancelotti miatt remélem, hogy nem fognak totál szarni a fociba, mert ha nem jön eredmény az olasz repül.

Márpedig én élvezem, hogy végre nem az edzö kérdés a téma folyamatosan, nem Ancelotti habzó szájú baromságai jönnek a tv-böl, nem szerepel, a csapatban eddig nincs széthúzás, mindenki érvényesülhet.

Nyilván jönni fog valami probléma, nyilván Ancelotti repülni fog, de remélem ez a nyugodt idöszak még minimum egy évig kitart.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 19:22 
Cadete

Nem gondolom én sem,hogy Khedira hibája a gól. Lefejelt egy középhátvéd,ez ilyen szinten mondhatni természetes. Szeretem Casillast,de ez bizony az ő gólja volt. Persze sokan kiszúrják a herceget,hogy miatt,mivel állandó bűnbak ( nem alaptalanul) de most úgy vélem,nem az ő gólja volt:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 15:32 
Cadete

sunyika írta:
Godinon meg Khedira volt a gólnál.

Most lebuktál, hogy nem olvastad a kilométer hosszú hozzászólásomat/élménybeszámolómat. :D Hát ezért koptattam a billentyűzetet? :D

A hibák ellenére (a Dortmund ellen is jól teljesítettünk ezen a téren), minden játékosunkat szeretem, és köszönöm nekik, hogy nem kell még tíz évig várni a Tizedikre.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 14:20 
Mindenes

PMH Tag: 9
Szerencsétlen Khedira... Pont ő volt az, aki nem tehetett a gólról. A hibás egyetlen ember volt, mégpedig Iker Casillas. Ezt ő is tökéletesen tudta/tudja. Ezt még akkor sem szabadott volna bekapni, ha nincs senki Godínon. :)
De mivel megvan a Tizedik, lépjünk túl. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 13:54 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Newman írta:
Ramos szintén jól végezte a dolgát, de a védekezésben most nem volt sok feladata, nem is emlékszem látványos mentésére, Godint pedig valószínűleg neki kellett fognia szögleteknél, így a gólnál is.

Csakhogy a gól nem a szögletből született, hanem a szöglet utáni tisztázás ment rossz helyre és azt emelték be rögtön vissza a sűrűjébe. Godinon meg Khedira volt a gólnál.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 12:29 
Cadete

Olvastam valahol egy elemzést, hogy Di Maria passzolt a legrosszabb hatékonysággal (talán 60% alatt), de ennek az oka, hogy 20-nál több beívelést küldött be a 16-oson belülre, és a többsége nem madridi játékost talált.

Emellett Di Maria volt az, aki több ellenfelét is képes volt megverni, nem véletlen, hogy 3 sárgalapot kapott róla az Atletico Madrid. (Az első szerintem is lehetett volna piros, hátulról szándékosan és sérülésveszélyesen rúgták fel.)

Ramos szintén jól végezte a dolgát, de a védekezésben most nem volt sok feladata, nem is emlékszem látványos mentésére, Godint pedig valószínűleg neki kellett fognia szögleteknél, így a gólnál is.

De egy hiba minden meccsben benne van, és a támadók feladata, hogy legalább egy gólt szerezzenek, mert anélkül nincs győzelem. Most megtették, igaz, a hosszabbításban. :D

luqe: én is biztosra veszem, hogy a 11-es párbajban alulmaradtunk volna. Elég csak a Bayern elleni elődöntőre gondolni, még az ellenfél kapusának bravúrjaira sem volt szükség a kiesésünkhöz, annyira remegtek a lábak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 11:15 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane
PMH Tag: 96
sunyika írta:
Nálam ő kapta. :thumbsup: De Di Mariánál is nagyon jó helyen van, már régesrég elfogadtam, hogy az egyéni díjak mind támadócentrikusak.
Másik: A hosszabbításos nyávogások borzasztó szánalmasak, egyrészt a 3. percben született az egyenlítés, másrészt lemérték a játékkal nem töltött időket és 320 mp jött ki.

Persze logikus Ramos választása is, ugyanakkor Di Maria volt a hosszabbításban (is) az egyetlen, aki veszélyesen vállalkozott. S már épp kezdett meleg lenni a pite a 110. perc környékén, hogy mégis 11-esek lesznek. Ott pedig újra legkevesebb 50-50% lett volna az esélyünk, de Casillas döntő napján mutatott halovány teljesítményét és Courtois magasságát (és képességeit) figyelembe véve (meg az Atleticohoz visszakerült lélektani pluszt a 11-esek kicsikarásával) bizony az Atletico lett volna ott már a favorit.

De való igaz, ha nincs Ramos, akkor már rég elúszott volna minden. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 09:41 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Nálam ő kapta. :thumbsup: De Di Mariánál is nagyon jó helyen van, már régesrég elfogadtam, hogy az egyéni díjak mind támadócentrikusak.
Másik: A hosszabbításos nyávogások borzasztó szánalmasak, egyrészt a 3. percben született az egyenlítés, másrészt lemérték a játékkal nem töltött időket és 320 mp jött ki.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.29. 09:37 
Hírszerkesztő

Én sajnáltam kicsit, hogy nem Di Maria szerezte a kvázi győztes gólt, nagyon megérdemelte volna. Viszont így nem cseszegeti senki Bale-t a meccs után, legalább. Harmadrészt pedig akik döntöttek a meccs legjobbja sorsáról a helyén volt az eszük. :) Hozzáteszem néhány jól értesült hazai "sportoldal" sikeresen lehozta, hogy Ramos kapta a MoM díjat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.28. 23:33 
Cadete

Nem tudtam eddig írni, mert kirándultam a családdal, és tegnap értem haza. Épp időben, hogy én is megnézzem (és rögzítsem) az ismétlést.

A meccset Znojmóban egy füstös kocsmában néztem, ahol egyedül voltam Real Madrid drukker, sőt, az egyetlen igazi szurkoló, mert a tévé csak háttérműsorként ment. A második félidő 60-70. percéig fásultan néztem magam elé, mert az addigi összesen két helyzetünket kihagytuk, és attól féltem, nem lesz több. Amikor láttam, hogy végre kockáztat Ancelotti, és beveti Mourinho kedvelt taktikáját, hogy a 60. percben hoz be gyors és technikás játékosokat, akik megfirkálhatják a fáradó ellenfelet, elkezdtem bizakodni. De hiába nyomtuk be az Atleticót, a gól nem akart megszületni, és ismét kezdtem elveszteni a hitem.
A 85. percben jött a felszolgáló, és kérdezett valamit csehül, miközben a üres korsómra mutatott. Bólintottam, hogy nyugodtan elviheti, erre ő hozott nekem még egyet. Azon gondolkodtam, mit fogok csinálni, mert 5 perc múlva vége a meccsnek, én meg szomorkodhatok a söröm fölött, ám a felszolgáló jobban tudta, mint én, hogy lesz időm meginni.

Amikor Ramos bebólintotta a 93. percben, akkorát ordítottam, hogy a kocsmában mindenki felkapta a fejét, és azt nézte, miért tapsol és ordibál az a nagydarab hülye külföldi a sarokban, de nem bántam.
A hosszabbításban már tudtam, hogy csak mi nyerhetünk, mert az Atletico elkészült az erejével, az egyik legjobb emberüket (Filipe Luis) lecserélték egy nímandra (ez a Sosa akkora nulla, hogy egy bója többet ért volna), mi pedig mentünk előre. Végül Di Maria negyedszer is hülyét csinált az Atletico védőkből, és a (két)ballábas Bale ismét törlesztett pár millió eurót a vételárából. A többi már csak hab volt a tortán, mire a végére értem a tam-tam-tam-tadadamm-MADRID! rigmusnak, Marcelo is megalázta Curtois-t, és végül jött CR7, akiből kiszakadt a feszültség és a sérülése miatti bosszúság. A kocsmában többen gratuláltak, én meg kissé támolyogva elindultam a szállásunk felé...

Miután másodjára láttam a meccset, néhány gondolat.

Khedirát szinte mindenhol hibáztatják Godin góljáért, de ha megnézitek a jelenetet, ő csak próbálta menteni amit a védőink elnéztek. A szöglet után ugyanis minden madridi kifelé mozgott, hogy lesen maradjanak az Atletico játékosai, azonban elfelejtették, hogy a kapufánál áll Modric, így nem lehetett les. Khedira volt az, aki leghamarabb eszmélt, és próbált visszalépni, egyébként Godin valószínűleg Ramos embere lett volna. Később még Khedirának volt egy mentése a 16-oson belül, amikor testtel blokkolt egy lövést. Támadásban nulla volt, én is őt cseréltem volna le, de védekezésben jobban ellátta a feladatát, mint Illarra tette volna. (Mondjuk, Illaránál lehet, hogy még én is hasznosabb lennék.)

Ahogy korábban felvetettem (nem vagyok vátesz, van amikor nem jön be a jóslatom), a jól cselező, meginduló emberek tudtak igazi helyzetet kialakítani az Atletico ellen, mert Simeone minden pozíciót lekettőz, azonban ha valaki két játékost kicselez (Di Maria, Marcelo), akkor máris baj van. Csakhogy kevesen képesek rá, hogy ezt megtegyék, például a Chelsea-ben senki nem volt rá képes.

Megvan a Tizedik, ezért örök hála Ancelottinak (akinek végre volt terve a cserékkel, nem csak rögtönzött), a bajnokság utolsó néhány meccsét meg feledjük el. Azt mondtam valakinek, hogy szívesen elcserélem a bajnoki címet a BL trófeáért, hát tartom magam ehhez, mivel megesett az üzlet. Hala Madrid!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.26. 12:18 
Cadete

Megnéztem tegnap az ismétlést is:-D Nem lehet betelni a győzelemmel:-D
Di Maria tényleg eszméletlen,de én kiemelném Ramost és Pepét a szezonból!
Főként Ramost. Nem tudom,hogy Ancelottinak köszönhető e vagy sem,de a szezon második felére mintha egy teljesen más Rámost láthattam volna. Nagyon nagyon fejlődött emberileg. Oda teszi magát,szívvel lélekkel igazi Madridista!
Számomra tényleg ő lépett elő a Madrid kapitányává! Most ért meg igazán erre a pozícióra. Azt látom rajta,mint anno Raúlon. Azt a szeretetet a csapata felé. Remek volt ez a szezon ilyen téren is. Világ legjobb belső védőjévé nőtte ki magát,pedig eddig nem tartottam a legjobbnak a viselkedése,hozzáállása miatt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.25. 18:19 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Ferrari, MU, Juventus
Kedvenc játékosaid: Bale, Cavani, Cr
GRAT A CSAPATNAK!!!
Nagyot küzdöttek, nem voltunk túl jók, de sztem irányítottuk az egész meccset, ez az atma ló..aszt se érdemelt. :D A végén meg Ramos gólja kegyetlen jókor jött. Ez megdobta a csapatot.

Bale már a seggén vette a levegőt de mikor gólt lőtt úgy örült h gyorsabban futott mint MErtesacher. :D :D

NA DE DECIMAAAA!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.25. 16:07 
Infantil

Kedvenc csapataid: csakamadrid
Kedvenc játékosaid: Karesz
PMH Tag: 68
hát ez gyönyörű volt. ramos gólja bazzeg, hát amikor már kezdi elhinni az ember, hogy ennek vége... mariska hatalmasat nőtt a szememben ebben az évben. eddig csak egy buta, gyors szélső volt, de ancelotti tökéletesen átalakította a palit. :gitar:

az pedig, hogy khedira kezdett, majd helyette isco jött be, mérhetetlen boldogsággal töltött el, végre carlo is látja, hogy szart sem ér ez az illarra gyerek. továbbra is mehet, amerre akar. vagy ahova kell egy ilyen ember...

élvezzük ki a siker (és a másnap) minden percét, jövőre meg legyünk mi az első csapat, amelyik megvédi a címét! hala madrid! :peace:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.25. 10:48 
Hírszerkesztő

nmate írta:
luqe írta:
Hát, sajnálom hogy így jött ki, majd jövőre, remélem Benzema nélkül és egy normális csatárral.

:popcorn: :facepalm: :hello :box:

Gyökér.

A mondat második fele továbbra is áll.

Ramosnak és Di Mariának pedig minden tiszteletem, az elmúlt 15 év Real Madridjában Raúlon kívül nem láttam mást, aki ennyire hajtott volna a csapatért. Az argentin már csak azért is érdemel még egy pacsit, mert a nyári átigazolási-saga és a bizonytalanság ellenére maradt és nem akármilyen meccset produkált. Az, meg hogy hogyan lehet ennyit futni, nem értem.

Ha sokáig jutna az argentin válogatottal a vb-n (amiben kétségtelenül nagy szerepe is lenne), meg a következő idényt is ezzel a mentalitással kezdi, Aranylabda TOP3 esélyes.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.25. 10:12 
Cadete

ÉN megmondtam,hogy simán győzünk két három góllal!!:-D
Na de viccet félretéve,nagyon örülök:-D Eszméletlen egy meccs volt! Megmutatták a srácok,hogy a Real Madrid,az a Real Madrid!! Ramos góljánál azt sem tudtam,mit csináljak annyira örültem:-D

Sajnos a játék az első félidőben, és a 60. percig botrányos volt..De aztán..Dicséretet érdemel minden játékos! Nehéz ellenféllel szemben sikerült győzni! Az Atleti játéka borzasztó kellemetlen volt..Rúgnak,ütnek,harapnak..Lehet bántani Bale-t,hogy sok helyzetet kihagyott,de ha jobban megnézzük,megnyerte nekünk a Spanyol kupát,és ha szigorúan nézzük,a BL-t is. Ramos gólja nagyon fontos volt,de Bale gólja lelkileg hazavágta őket. Di Maria végre kapott egy " díjazást" a teljesítményért! Elképesztő,hogy egy 50 kilós ember ennyit bírjon hajtani úgy,hogy közben szana szét rúgják.
Ancelotti nagyon jó edző! Meccs közben észrevette a hibáit,amin javított is. Bár én nem írom hibának Khedira kezdőbe jelölését,mert védekező középpályás nélkül nem lehet kiállni egy BL döntőre. Ha pedig nekem kellett volna választani,Illara vagy Khedira,én is utóbbit választottam volna.
Nagyszerű érzés volt ahogy Casillas magasba emelte a kupát,még több ilyet pillanatot szeretnék! És innen is gratulálok,és köszönöm a csapatnak ez az évet!
Hala Madrid!!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 155 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő