Pontos idő: 2017.11.20. 23:05

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Kütyü-mánia - Mobil, Hi-Fi, PC, Házimozi
HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 00:24 
PeñaFész

PMH Tag: 58
Zerusch írta:
Szoki írta:
Mit gondoltok az Xbox ONE-ról? Olvastátok, milyen specifikációja lesz és, miként fog működni?

Jah és jön az új Xbox360 is, kicsit új külsővel. :thumbsup:

azt gondolom róla, hogy őrült aki xbox one-t fog venni. légy online állandóan, ha nem csekkolsz be x időközönként letiltja a játékot... ha megvettél egy cd-t azt csak te játszhatod, nem adhatod el másnak, nem adhatod köclsön, csak a te konzolodon lesz jó. sztem ezek vicckategóriába helyezik ezt a konzolt. véleményem szerint a Sony a PS4-el lealázta őket az idei E3-on, öröm volt nézni :)
támogatja a használt játékokat, nem kell online lenned, igazi felhasználóbarát konzol lett. véleményem szubjektív, lehet belémkötni. :D

Utána olvastam, hogy a Microsoft kiadott egy közleményt, amiben benne volt az is, hogy nem kell minden nap online lenni legalább egyszer, illetve nem csak te játszhatsz majd a játékokkal, kölcsön lehet adni... Gondolom nem csak nálunk volt felháborodás ez miatt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 16:34 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: CR, Varane, Pepe
PMH Tag: 0
Szoki írta:
Mit gondoltok az Xbox ONE-ról? Olvastátok, milyen specifikációja lesz és, miként fog működni?

azt gondolom róla, hogy őrült aki xbox one-t fog venni. légy online állandóan, ha nem csekkolsz be x időközönként letiltja a játékot... ha megvettél egy cd-t azt csak te játszhatod, nem adhatod el másnak, nem adhatod köclsön, csak a te konzolodon lesz jó. sztem ezek vicckategóriába helyezik ezt a konzolt. véleményem szerint a Sony a PS4-el lealázta őket az idei E3-on, öröm volt nézni :)
támogatja a használt játékokat, nem kell online lenned, igazi felhasználóbarát konzol lett. véleményem szubjektív, lehet belémkötni. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.12. 17:08 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Özil,David Beckham, Casillas, Xabi Alonso, Ronaldo!
PMH Tag: 153
Szoki írta:

Majd bemegyek és kipróbálom... :P

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.12. 08:56 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid C.F.
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Redondo, Guti, Zidane, Marcelo
Egyesült Államokban kb 150e Ft lesz. Itthon gondolom a szokásos 200 :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.11. 23:46 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Nagyon tetszetős, kíváncsian várom, hogy mikortól és mennyiért lesz majd itthon...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.11. 23:41 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid C.F.
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Redondo, Guti, Zidane, Marcelo
Itt az ú Lumia. Vélemények? :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.07. 17:40 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF
Kedvenc játékosaid: Zamorano, Zidane, Ronaldo, Guti, Varane
Nekem Xperia X8 van, és ugyan ezt csinálja. Nem mindíg, de előfordul elég gyakran. Sajna én sem jöttem még rá, mi lehet ez. És az érdekes még az, hogy mikor felébredek, már másnap reggelre van beállítva, pedig mindig többször ellenőrzöm este. :hm:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.07. 17:31 
PeñaFész

Egy kis szakmai segítség kell. Van egy S3 minim, viszont az ébresztőóra mindig trükközik. Beállítom a napot, időpontot, elkezdődik az ébresztő hang és 1-2 mp elkussol. Volt, hogy elaludtam ez miatt. És nem találtam meg az okát még. Mi lehet a problem? :roll:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.02. 15:30 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Spain, Brazil
Kedvenc játékosaid: Puskás Ferenc, El Fenomeno, El Principe, RC, Zidane, Varane
Amúgy a legfontosabb kérdés számomra, hogy miért nem kapok hangjelzést és real time mailt, hogyha csak egy dolgot is kiveszek a mail fiók kezdö beállításakor a szinkronizálási listából?

Pl. kivettem a pipát névjegyzék szinkronizálásából és azt írja, hogy az egész google szinkronizálás nekem le van tiltva és ezért nem kapok real time értesítést...??

Ha a google fiók hozzáadásakor mindent hagyok kipipálva, akkor jön értesítés gond nélkül, tehát csinál mail fiók frissítést mondjuk 5 percenként és csipog, ha jött új mailem.

Ez fura nagyon. Kérdés én szartam el valamit, vagy ennyire eröszakosan ragaszkodik a google ahhoz, hogy én mindent szinkronizáljak be. Olvasgattam külföldi és magyar fórumokat, mások is panaszkodnak erre, hogy nincs nekik notification.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.02. 15:10 
Cadete

Köszi a tippet. Ott sikerült nekem is beállítani, tehát a telefonkönyvben csak a sim-et vagy a telefont mutatja pl.

Viszont sms írásnál nekem egybe ömleszt mindent és nem tudom kiszelektálni. Elkezdem írni hogy a példánál maradjak K.. és kiad 325 Kis Jánost. ùgy fel sem lehet ismerni mi a mail, mi a telefonszám stb. Belépek, hogy én adjam hozzá, úgy hogy manuálisan válasszam ki és ott is ömlesztve van minden, nem lehet szétszelektálni, hogy mi a telefon tartalma, mi a sim tartalma, mi a google account tartalma.

Nagyon fura. Persze lehet, hogy én nem találom a megfelelö beállítást, de végig néztem mindent. :hm:

Az is fura, hogy semmit sem tudtam telepíteni torrentröl leszedve, csak a Navigont, mindenre rámondja, hogy nem eredeti, bármit is csinálok. Van erre valami tipped? Lehet, hogy csak én vagyok [auto_cenzúra], de elvileg mindent jól csináltam, jó helyre másoltam, a Navigon megy is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.02. 14:53 
PeñaFész

Elvileg be tudod állítani, hogy mit jelenítsen meg, milyen kontaktokat. Nekem s3 minim van, de ptt be lehet állítani, hogy milyen kontaktok szerepeljenek a telefonkönyvedben.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.02. 13:26 
Cadete

Na most mivel volt idöm, leteszteltem minden variációt.

A telefonban a Gmail app csak úgy müködik, csak úgy kapok real time értesítést, ha szabad utat engedek minden egyes szinkronizálásnak.

Viszont ez azt jelenti, hogy fogja és berakja a telefonom telefonkönyvébe, mint kontakt az összes mailt, telefonszámot, minden szart, ezzel káoszt csinálva. Ez külön szórakoztató mivel pár éve munkát kerestem elküldtem embertelen mennyiségü mailt és azokat is betette..

Kipróbáltam azt, hogy mindent csoportba rendeztem kitöröltem a korábbi automatikusan lementett pl. munkajelentkezéses mailt. Mindent struktúráltam mail, telefon a Gmailen belül. A telefon külön csoportként is tüntette fel, hogy van nekem egy mail cím jegyzék és egy gmail telefonszám jegyzék. Örültem, hogy megoldottam, gondoltam akkor a mail csoportot kiszedem és nem teszi be a telefonkönyvembe a 325 pl.Kis Jánost, amikor is nem tudom, hogy az most telefonszám, vagy mail, vagy mi a franc és melyik Kis János ez...Gondoltam törlöm a mail csoportomat, hogy az ne okozzon káoszt, erre kiszedte a Gmailböl is az összes mail címemet, nem csak a telefonból.

Azt gondolom lehet tanulni az Apple felhörendszeréböl még egy kicsit. Borzasztó egyszerü ez a szinkronizálási módszer. A legidegesítöbb pedig, hogy egy über telefonon nem jön le automatikusan a mailem, ha nem engedek minden szart összeszinkronizálni (összezavarni,összekeverni,káoszt csinálni) és nem tehetem meg azt, hogy megválasszam, hogy mondjuk a névjegyeket nekem ne mossa össze... :@: :facepalm:

Azért 2013-ban kicsivel színvonalasabb szinkronizálás, felhö szolgáltatás nem ártana, pláne ilyen bevétel mellett amiket most kaszálnak a cégek az Apple gyengülésével.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.02. 11:36 
Cadete

Valaki, aki régebb óta gyür anndroidos mobilt, hátha tud válaszolni:

Végülis Galaxy S4-es mobilt választottam a megújuló szerzödéshez és váltottam az évek óta gyürt iphone-ról. Elégedett voltam az almás cuccokkal, de beleuntam a zárt rendszerbe.

Az S4-es tökéletes. Pér hete nyúzom, de zseniális. Próbálok hibát találni, de életem egyik legjobb telefonja. Szereztem Ebay-röl fillérekért fém hátlapot, szóval már nem is gagyi müanyag. Az akkumulátor lehetne erösebb, energia spórolós módban bír csak egy napot, lehúzva a fényt és kikapcsolva a 4G-t, gps-t.

Kérdés viszont:

Azért választottam Androidost, hogy fel tudjak telepíteni minden szart, amit letöltök. Szerencsére a legfontosabb a Navigon full európa térkép felment. Nem vagyok egy nagy játékos a Fifát szeretem, de azt sem engedi, lényegében semmi játékot nem tudok feltörni vele, mindent be akar frissíteni és letilt. Pedig mindent jól csinálok tartalmat az Android/data mappába másolok. Ahogy olvasom másnak is ilyen gondja van. Tehát hiába van android mobilom, semmit nem tudok feltelepíteni szinte. èrdekes, hogy uúgy csinálva mindent a régi kis androidos motorolámra mindent fel tudtam telepíteni, fut is minden.

Másik kérdés mit lehet ezzel a [auto_cenzúra] gmailes zárt rendszerrel kezdeni. Ha beszinkronizálom a mailemet, akkor az összes benne található mail címet és az azokban fellelhetö telefonszámot berkaja a telefonkönyvbe és külön kontaktként jeleníti meg a telefonkönyvben. Beteg. Embertelen mennyiségü kontaktom lett. Egy név alá betesz 5-6-ot. Totál káosz, törölni sem lehet. Ki lehet kerülni, hogy letiltom a mailen kívül az összes szinkronizálást amikor a gmailhez teszek egy gmailes kontót, akkor viszont nem szinkronizál automatikusan és nem jön automatikus neten mail, csak saját frissítésre, nem jön automatikus értesítés.

Nem tudom értelmesen sikerült-e leírni. Ha valaki tapasztaltabb az utóbbi kérdésben szívenes veszek ötletet.

Amúgy csak ajánlani tudom a telefont, de 2013-ban örülnék ha jönnének automatikusan a mailjeim, viszont nem kell minden [auto_cenzúra] cím, kitörölni meg nem lehet, csak ha törli az ember a kontót. :facepalm:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.20. 17:37 
PeñaFész

M@dridista írta:

Mi mást tehettek volna? Bele buktak volna. PS4 elvitte volna szépen a pálmát. Nem is értem, hogy értelmes embereknek, hogy jutottak eszükbe ilyen funkciók? Ez minden lett volna, csak nem felhasználóbarát. :facepalm: :roll:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.20. 12:30 
PeñaFész

Kedvenc csapataid: RM, LAL, Pats
Kedvenc játékosaid: R9
PMH Tag: 24
Na azért. :box:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.19. 02:56 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Hehe :D ez jóóóó :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.17. 22:56 
PeñaFész

A szomorú nagy igazság az XboxONE-ról. :lol: :fal

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.15. 14:09 
Mindenes

PMH Tag: 9
Nem ismerem, de most megnéztem, és a mobilarena leírását elolvastam. Az alapján nem tűnik rossznak, csak az kérdés, hogy egy lassan két éves modell mire képes a mai programokkal, oprendszerekkel.
Szerintem ha van rá lehetőséged próbáld ki, és ha nem akad, nem lassú, akkor... [engem az tud kikészíteni egy telefonban, amikor akadozik...]

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.15. 12:45 
Jefe

PMH Tag: 17
Motorola Defy(+)-ról esetleg van valakinek tapasztalata? 25 ezerért tudnék venni egyet használtan két akksival, tokkal, mindennel együtt. Elég csábítóan hangzik és kb. csak jó leírásokat találtam eddig a készülékről.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.14. 21:23 
Online közvetítő

ez elég elrettentően hangzik... így tuti csak márkafüggők fogják vásárolni és tuti, hogy nem lesz olcsó mulatság.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 64 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő