Pontos idő: 2017.09.20. 00:33

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Ángel di María (22)
HozzászólásElküldve: 2014.01.20. 02:31 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
PMH Tag: 0
Mindenkinek lehet pár rossz meccse... Ha Ő nincs akkor most kb 8 pontos hátrányunk van a szezon eleje végett. Mindenkitől láttunk ilyet, Ramostól a szezon elején, Iscotól az első három meccs óta folyamatosan, Benzematól lassan egy éve kevés kivétellel... és ez csak pár példa. Arról nem is beszélve, hogy mindezek oka több mint gyanús, hogy az új szerepkör. Még szoknia kell, de érdemes megnézni, hogy milyen szépen csiszolódik ehhez és ez nagyon jól megfigyelhető a felfutó Marceloval való összjátékokon.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.01.16. 15:49 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Én vagyok az utolsó, aki Özil távozását felhánytorgatja, de ő az ilyeneket 10-ből 9 és félszer ziccerre tolja középre. Viszont DM tud ennél sokkal pontosabb is lenni, szezon elején pl. hajszálpontosakat passzolt. Addig is itt van Jesé, aki viszont meg tudja oldani az ilyeneket. :thumbsup:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.01.16. 13:11 
Mindenes

PMH Tag: 9
Igen, ezeket én is észrevettem. Remélem, hogy csak valami pillanatnyi képzavar, és nem a sokak által mondott észhiány látszik beigazolódni.
Két nagyon tiszta gólhelyzet volt amit mondasz, a legrosszabb megoldást választotta.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.01.16. 12:52 
Infantil

PMH Tag: 168
Tudom lőtt egy gólt jeeee! De mivel én tegnap sajnos csak az utolsó 20percet láttam így ezzel sokat nem is foglalkoznék. Inkább azzal, hogy az utolsó 20percben eladott megint számtalan labdát, de ez még nem is lenne idegesítő, mert hát mindenki hibázik DE vezettünk két kontrát amikor egyszer 4 vs 3ban, majd 2 vs 2ben kellett volna csak beütni-e középre a labdát.(Kísértetiesen hasonlított a hétvégi bajnoki csodálatos passzára szintén az érkezők mögé.)
A gond nem itt van, hogy egy passz aminek ilyen szinten 100ból 99szer sikerülni-e kéne most nem sikerült, mert végül nyertünk mind a két meccsen ugyebár, meg lőtt egy gólt is így erre természetesen majd senki nem fog emlékezni, de mikor majd egy rendes csapattal játszunk a bl-ben például és továbbra is így passzolja be majd a labdát középre azért lehet repül majd a sörösüveg a tv-nek.....
Erős kezdés után erős hanyatlást látok sajnos. (ismétlem ennek a meccsnek csak a végét láttam, de az előző mérkőzések teljesítménye alapján is gondolom ezt...)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Ángel di María (22)
HozzászólásElküldve: 2013.04.30. 21:13 
Admin

Ángel Fabián di María Hernández

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ]