Pontos idő: 2017.09.22. 22:28

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 153 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Iker Casillas
HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 22:34 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Sao Paulo, Diósgyőr
Kedvenc játékosaid: Iker Casillas, Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane, Raphael Varane, Gareth Bale
PMH Tag: 0
Azzal teljes mértékben egyet értek, hogy gyengébb formában volt ősszel, mint azt Tőle megszokhattuk, elvárhatjuk évek óta, és remélhetőleg még évekig... egy hullámvölgybe keveredett, van ilyen a legnagyobbakkal is. Aztán jött az a hülye pancser Arbeloa, és a rossz kapcsolat Mouval, megpecsételte a szezon második felét. És ennyi. Én sokáig azt hittem Real Madrid = Iker Casillas, de López bebizonyította senki sem pótolhatatlan. És tényleg... de ettől függetlenül, hiba lenne Casillast leírni, meg temetni. A világ legjobb kapusáról beszélünk! A Real élő aktív legendájáról! San Ikerről... legyen versenyhelyzet, ha Iker formába lendül, nincs az az Isten, aki kirobbantsa a kezdőből ebben biztos vagyok!

De ez a versenyhelyzet ugyanúgy igaz mindenkire. Itt nincs bérelt hely, talán ez szállt Iker fejébe, pályafutása legnehezebb időszakán van túl... (fejben, elvileg)
Aztán majd a pályán meglátjuk... de ott sem lesz gond :)

HALA MADRID, HALA IKER! :thumbsup:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 22:16 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF
Kedvenc játékosaid: Zamorano, Zidane, Ronaldo, Guti, Varane
Kövezzetek meg, de én teljesen egyetértek hehével.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 22:10 
Cadete

Kedvenc játékosaid: el fenomeno
Rá irtam. Nem tudom pl te hol voltál a szezon során, de csak azért mert casillas a neve,még messze nem szent,sőt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 22:04 
Cadete

Kedvenc játékosaid: Iker Casillas, Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane, Raphael Varane, Gareth Bale
hehe: Félreértés elkerülése érdekében ezt Ikerre írtad? Mert akkor büszke lehetsz magadra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 21:38 
Cadete

aki a saját érdekeit a csapatérdek elé helyezi és bomlaszt, belső dolgokat kotyog az újságíróknak, az nemhogy tiszteletet, de semmit nem érdemel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 21:29 
Cadete

Azért ilyet írni, hogy Iker az előző szezonokban sem volt már a régi... Vakságra utal. Rosszabb forma ide vagy oda, több tiszteletet érdemel itt egyesektől! Bizony vissza fogja ő nyerni a formáját, elment Mou hála a jó Istennek, vissza fog állni a rend. Persze a versenyhelyzet nem árt, Lópezt sem lehet a padra ültetni, ő nem egy Adán azt hiszem bizonyította... én bele se merek gondolni mi lett volna akkor, ha nem az átigazolási időszakban történik Iker sérülése... mindent köszönök Lópeznek, de a mi kapitányunk, és kapusunk neve: IKER CASILLAS. Pont.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 20:08 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Nem megint, alapvetően az.
Volt egy szerencsétlen sérülése (bravo Arbeloa), Mou kihagyta, joggal, mivel Lopez remek formában volt, viszont Iker könnyen visszanyeri majd a formáját. Az meg, hogy évek óta nem véd klasszis szinten... sztem badarság. Nincs olyan kapus a világon aki ilyen szinten minimalizálta a hibákat és állandósította a jó teljesítményét. Lehet itt dobálózni Neuerrel, de elég megnézni a tavalyi német kupa döntőt, ott több hibát csinált ráadásul a nagyobbik fajtából mint Iker az elmúlt 10 évben. Ott van Buffon, aki már nagyon nem a régi(nah ő tényleg nem) ezer példa van rá. Cech szvsz mindig egy picivel Iker vagy épp Buffon mögött járt, ez így is marad. Ter Stegen meg majd esetleg 3-4-5 év múlva említhető egy lapon velük.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 20:00 
Cadete

casillas évek óta egyáltalán nem véd azon a szinten, ahol korábban.

most akkor egy csapásra, ráadásul sérülés után rögtön a világ legjobbja lesz megint?

bitch please.

aki látta a konföd kupát, kijönni nem mer lehúzni beadást, néha 1-1 reflexet még megmutat a képességeiből, de a brazilok jól megbüntették többször.
a 16-es egy kapusé kell legyen, de casillasé ott max a kulacs, amit letámasztott a kapufa tövébe.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 19:57 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: CR, Varane, Pepe
Pöle írta:
Iker egyértelműen jobb kapus mint Lopez. Ez vitathatatlan, viszont a második félévben Lopez tényleg remekül muzsikált, viszont abban biztos vagyok, hogy Iker egy teljes felkészüléssel, épen, egészségesen újra visszaveszi a helyét akármilyen versenyhelyzetben, bárki ellen.

egyetértek. amúgy örülnék ha Lopez maradna mert tényleg jó kapus, de Casillas egy másik kategória. ezt még a riválisai is elismerik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 19:11 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Iker egyértelműen jobb kapus mint Lopez. Ez vitathatatlan, viszont a második félévben Lopez tényleg remekül muzsikált, viszont abban biztos vagyok, hogy Iker egy teljes felkészüléssel, épen, egészségesen újra visszaveszi a helyét akármilyen versenyhelyzetben, bárki ellen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 18:31 
Infantil

Casso írta:
Zerusch írta:
egy sérült kapusnál én is jobban védek...

Az meg, hogy neked ezért nem szimpatikus az egy SZEMÉLYES probléma

igen a fórumokon általában szubjektív véleményt közölnek a felhasználók. vagy ne osszam meg a gondolataimat? :hm:

tőlem jöhet még 10 olyan ember aki úgy gondolja mint Te, ettől függetlenül én nem fogom máshogy gondolni. Casillas > Lopez.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 18:27 
Infantil

Zerusch írta:

???

Majd jönnek a többiek és, ha van kedvük akkor leírják még egyszer ugyanazt amit én mondtam... Az meg, hogy neked ezért nem szimpatikus az egy SZEMÉLYES probléma. De ezt kérlek ne keverjük a TÉNYEKKEL, hogy Lopez jobban védett a második félévben mint Casillas az első félévben. Ha vissza lehetne csinálni akkor én már a szezon elején hoztam volna Lópezt és betettem volna.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 18:24 
Infantil

Casso írta:
Végül is a világ legegyszerűbb dolga mindent Mourinhora fogni és rá mutogatni. Halkan megsúgom barátocskám, hogy Lopez a második félévben MAGASAN jobban védett mint Casillas az első félévben. Innentől nekem nincs több kérdésem, nem kérdőjelezem meg a képességeit. Remekül helyt állt.

Kérdés Ancelottinak lesz-e töke versenyhelyzetet felállítania Iker és Lopez között. Én félek, hogy be akar vágódni a szurkolóknak és rögtön visszaadja Casillas helyét.

Mou ott vágta el magát nálam, amikor a MU elleni 2. meccs után azt nyilatkozta, "the best team lost". Ilyet Madridban ne nyilatkozzon egy edző se, inkább húzzon el de nagyon messzire. Ettől függetlenül a világ legjobb edzőjének tartom, de a leggyerekesebb manager kategóriában is a topon van. Nem egyezik a véleményünk? Takarodj a kispadra. Szánalmas :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 18:12 
Infantil

Végül is a világ legegyszerűbb dolga mindent Mourinhora fogni és rá mutogatni. Halkan megsúgom barátocskám, hogy Lopez a második félévben MAGASAN jobban védett mint Casillas az első félévben. Innentől nekem nincs több kérdésem, nem kérdőjelezem meg a képességeit. Remekül helyt állt.

Kérdés Ancelottinak lesz-e töke versenyhelyzetet felállítania Iker és Lopez között. Én félek, hogy be akar vágódni a szurkolóknak és rögtön visszaadja Casillas helyét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 17:47 
Cadete

Zerusch írta:
hehe írta:
igazából leszarnám, hogy milyen ember, ha világsztár teljesítményt rakna le.

de mint mondottam, lopez jobb.

Lopez soha nem volt nála jobb és nem is lesz. A számító sunyi alak meg Mourinho volt ^^

LOL.
murinnyó pofázott a sajtónak.
murinnyó hagyta, hogy az asszony, aki mellesleg újságíró, a legbelső bizalmas dolgokat kiteregesse.
murinnyó bomlasztotta a csapatot, amikor teljesen jogosan lopez jobb formában védett.

oh wait.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 13:36 
Infantil

hehe írta:
igazából leszarnám, hogy milyen ember, ha világsztár teljesítményt rakna le.

de mint mondottam, lopez jobb.

Lopez soha nem volt nála jobb és nem is lesz. A számító sunyi alak meg Mourinho volt ^^

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.12. 22:46 
Online közvetítő

Bizony! Sztem is így lesz! :kupa:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.12. 21:13 
Cadete

Kedvenc játékosaid: Özil,David Beckham, Casillas, Xabi Alonso, Ronaldo!
PMH Tag: 153
Pöle írta:
A világ legjobbja, a kapuban a helye, nem kell túlbeszélni. Diego remek kapus, de nem egy szint Ikerrel, volt egy jó fél szezonja, Ikernek klasszis szinten volt több mint 10 éve...

szerintem lesz is még több klasszis éve! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.12. 20:17 
Online közvetítő

A világ legjobbja, a kapuban a helye, nem kell túlbeszélni. Diego remek kapus, de nem egy szint Ikerrel, volt egy jó fél szezonja, Ikernek klasszis szinten volt több mint 10 éve...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.12. 20:08 
Cadete

az hogy jobb formában van, az perpill azt jelenti, hogy jobb.
persze egy ideális világban iker a jobb.

de most csak azért basszunk ki egy keményen dolgozó, jobban teljesítő emberrel, mert ez itt egy madridi ikon?
lopez sem barca nevelés...

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 153 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő