Pontos idő: 2017.11.22. 20:42

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 153 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Iker Casillas
HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 16:59 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Spain, Brazil
Kedvenc játékosaid: Puskás Ferenc, El Fenomeno, El Principe, RC, Zidane, Varane
PMH Tag: 0
Szerintem arról senki semmit sem tud, hogy mi volt Mourinhoval.

Mondjuk nekem személy szerint az nem tetszett, ahogy Iker sajnáltatta magát, hogy nem kezdö, pedig lássuk be a teljesítmény elötte is gyenge volt.

A konfö kupán a teljesítménye nulla volt. A brazilok ellen két gólban biztosan benne van. Kijönni már ki sem jön egy labdára sem, a tízenegyes párbajnál az utrolsókra már el sem ugrott szinte..

Szóval nem tudom. Az biztos, hogy Diego Lopezt kezdetném. Casillas jó kapus, de formába kell jönnie, a kijöveteleket meg egyszerüen gyarkorolnia kell, hiába hívják Iker Casillasnak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 16:14 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
??? Ezt fejtsd ki

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 15:49 
Cadete

Kedvenc csapataid: Újpest, Real Madrid, Lazio, Legia
PMH Tag: 116
Szvsz sosem volt a világ legjobbja, de top5.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 15:32 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
De, többen is mondták, hogy "már nem a világ legjobbja" de mindegy is...

Igen védjen aki aktuálisan jobb, de mondom, ez nem úgy megy mint egy mezőnyjátékosnál, hogy lecserélem 2 meccsenként. A kapus bizalmi poszt!!! Tavasszal Lopez védett, ezzel nincs is semmi baj, ment neki, ő védett, élvezte a bizalmat kész. Most viszont biztos vagyok benne, hogy Iker visszaszerzi majd a helyét, mivel képes lesz úgy teljesíteni ahogy kell, ez már a válogatott meccseken is látszott még az Északi túrán és a Konf kupán is, hogy fokozatosan visszahozza magát. Egy jó iker jobb, mint egy klasszis López, ez sajnos így van! Egyéni képesség beli különbségek!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 15:26 
Cadete

Idézet:
Nekem az nem tetszik, hogy emberek jönnek azzal, hogy már nem a világ legjobbja, Diego Lópeznek kell védeni a köv. szezonban stb...

Ilyet senki nem mondott.
Olyan viszont sokan, hogy az védjen aki aktuálisan jobb.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 15:23 
Online közvetítő

Persze, nem egy szent, de maradjunk annyiban, hogy ez a klub legalább annyit köszönhet Ikernek, mint fordítva, sőt!!!

Nekem az nem tetszik, hogy emberek jönnek azzal, hogy már nem a világ legjobbja, Diego Lópeznek kell védeni a köv. szezonban stb...

Egyrészt mondjanak olyan kapust aki jobb.
Másrészt csak az kezdi ki aki ezt nem érzi át. A kapus nem mezőnyjátékos, a kapus nem egy a sokból, ő egy "külön csapat" más világ, máshogy kell kezelni. Tudom, mert én is védtem, sőt pár éve dolgoztam-dolgom mint kapus edző. Bizalmi poszt, itt nem az dönt, hogy vki jó volt edzésen vki gyengébb, ha egy kapus nem érzi a bizalmat akkor akármit csinálhat az edző, [email protected]
Iker megsérült, kellett vki, jött López remekül dolgozott és kész. Egy jó félév után úgy beszélnek Ikerről, mint aki a múlt... 32 évesen... vicc! Egy kapus, főleg Iker fizikai adottságaival bőven 35 éves korán túl, közel 40ig teljesíthet a legmagasabb szinten. Iker szerencséjére nem magas kirívóan, így az izületi gondok esélye is kisebb, látszik is azon, hogy szinte alig volt sérült (leszámítva pl Arbeloa partizánkodását most). Márpedig ha egy kapust az izületi és izom sérülések elkerülnek ennyi idős koráig akkor 99%ban megmarad a teljesítőképessége a továbbiakban is. Iker a világ legjobb kapusa és a Real Madrid tekintetében Mourinho hozzá képest egy senki, tetszik, vagy nem de ez így van és így is lesz. Mou-ki kell mondani- elbukott és ezt próbálta kiküszöbölni hihetetlen dolgokkal, így folyamatos konfliktusokkal a játékosok és a média oldalán, ahogy tőle megszoktuk.

Igen, lehet, sőt biztos, hogy nem szent a kapitány, sőt az is lehet, hogy Mounak volt igaza, soha nem derül ki. De előbb hiszek a játékosok többségének, mint a kétségbeesetten "kapálózó" és mentségeket ilyen téren kereső Mourinhonak. Az is lehet, hogy Sara és Iker ezt gondosan megtervezte, de ez is épp olyan összeesküvés elmélet mint, hogy Mou nem véletlenül hagyta ki a "balhés embereket" stb... Ha tőlem megkérdezeik, hogy ki a Real Madrid történetének legjobb csatára, elgondolkodok, de végül valszeg Don Alfredot mondom, kpnál még többet gondolkodok és talán nem is tudok választani, de igaz ez védőre is, viszont kapus esetén egy percig nincs kérdésem... Az edző tekintetében pedig nem Mou a befutó, nagyon nem. Összességében úgy gondolom, hogy Ikert jogtalan támadások -is- érik az esetlegesen jogos kritikák mellett, de érdekes módon az előző 12(!) edző akivel együtt dolgozott a klubnál nem került konfliktusba vele, sőt senki nem került konfliktusba ennyi emberrel. És ez nem feltétlenül Iker hibája, sőt...!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 13:53 
Mindenes

PMH Tag: 9
Pöle:Egy szóval nem írtam, hogy Ikert hibáztatnám a sikertelenségért. Ezt nem tudom, hogy miből következtetted ki. Azt írtam, hogy a kupák hiányán túl számomra miről szólt az év. :)

Más:
A kitálalásról meg annyit, hogy nem egyszer hangzott már el több ember szájából is, hogy a játékosoknak jó kapcsolataik vannak az újságírókkal, vannak barátaik a lapoknál, akiknek szivárogtatnak.
Hogy mit, miért, hogyan, kinek és ki, azt mindenki döntse el maga. A sorok között is olvasni kell.

Mourinhónak is vannak hibái, de hogy Ikerrel szemben meg a fejeteket a homokba dugjátok, az minden, csak nem egyenlő bánásmód.

Azt meg komolyan elhiszi bárki, hogy a szeretett Sara véletlenül, vagy nem előre egyeztetett módon tálalt ki?? Emberek... Itt egy évek óta együtt élő szerelmes párról van szó, akik össze fognak házasodni, gyereket fognak vállalni. Itt az ilyen infók nem siklanak félre. :) A cél az volt, hogy boruljon végre a bili, ezt pedig szépen el is érték. Mou távozott, Iker maradt. Az öreg bukta a csatát.

Mou: Iker nem játszott, mert hátfájás miatt ő kérte ezt.
Iker később: Mindig készen állok a játékra.
Média, szurkolók nagy része: [auto_cenzúra] Mou. San Iker.

Pedig van egy olyan nézőpont is, hogy Iker direkt játszotta ki ezt az ütőkártyát is Mou ellen. Masszívan átbaszta a palánkon. Vagy ez történt, vagy Mou hazudik. Meg fogjuk tudni? Talán majd egy életrajzi könyvből...

Az a baj, hogy Casillasról tényleg azt hiszi a legtöbb ember, hogy ő már-már nem is ember, hanem tényleg egy szent, aki csak jót csinált egész életében, soha egy rossz gondolata sem volt, stb. Nem tudom... Én életem során ilyen emberrel még nem találkoztam, személyesen meg nem ismerem Casillast. Ti igen? Lehet, hogy ő a kivétel ebben a csúnya gonosz világban?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 12:22 
Online közvetítő

Umek, azért ez a kuka szezon mindenkire ráhúzható, csak Ikerre nem, nem ment el rajta fontos mérkőzés mióta a Realban véd... ez nem mondható el egyetlen kapusról sem a világon, hogy fontos mérkőzéseken nem bakizott olyat, hogy az akár végzetes legyen, róla igen!

A tavaszi ide-oda csapkodás, mindenkibe belekötés (média, Ramos, Pepe, Iker stb...) már inkább szánalmas volt, mint profi...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 11:50 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Casso írta:
Casillas rátett egy lapáttal arra, hogy kiadta az egészet a médiának. Milyen csapatkapitány az ilyen? Sokan nagyon vakok itt.

Mutasd már meg légy olyan szíves azt a bizonyos kitálalást valamilyen link formájában. Én csak azt láttam, hogy mindig tisztelettudóan nyilatkozott Mourinhóval kapcsolatban, még csak azt se ismerte be soha, hogy lenne köztük bármilyen konfliktus. A kedves feleségének járt el a szája anno, azon lovagolt a média fél évig. Mourinho volt az, aki szart bele az egészbe, főleg az utolsó fél évben, meg csinálta a feszültséget a spanyol játékosokkal szemben, csak azért sem igazolt spanyol játékost (Modric áráért odaadták volna tavaly Santi Cazorlát meg Iscot, de volt egy olayn bűnük hogy spanyolok voltak), anno Raúlt nem engedte el a MU-ba, nehogy megint topon legyen, Kakát nem engedte el európai klubba, akkora bűnlajstroma van, hogy egy egész oldalt meg tudnék tölteni vele.
Nehogymár Ikert ekézzük, mert életében először kispadra került, és nem tudta rögtön jól kezelni a helyzetet. Az meg, hogy nem játszott jól hát istenem, ő is emberből van, nem lehet mindenki gép mint CR...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 10:51 
Mindenes

PMH Tag: 9
Sajnos azt kell mondjam, hogy én is. :-/

Ez a szezon a kupák hiányán túl (a szuperkupát én nem veszem ehhez az évhez) nálam az óriási csalódás éve volt, mégpedig Ikerben csalódtam hatalmasat.

Remélem, hogy (ha már gyaníthatóan bérelt helye lesz megint) mindent meg fog tenni és újra láthatjuk a "világ legjobbja" Ikert. Mert egy ideje őt én már nem láttam. :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 22:36 
Cadete

Casso-val értek egyet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 22:19 
Infantil

Kedvenc játékosaid: CR, Varane, Pepe
Pöle írta:
Casso, semmit nme adott ki a médiának! Egy apró kis szarságot kapott fel a média amit Sara kisasszony elböffentett, amiért utánna Iker elnézést is kért. Aztán ebből akkora botrányt csináltak mint az állat. Iker végig tisztelettel beszélt Mouról és Diegoról is. Mondom még egyszer, nem véletlen, hogy a sikertelenség után egyre több lett a konfliktus, Mou nem bírta el a média nyomását (ezt ő is lenyilatkozta), mellette meg néha vakmerő dolgokkal hülyeségeket is húzott... Kicsit, sőt nem is kicsit Ő ezt kudarcnak könyveli el, a madridi időszakot és jópár játékosban bűnbakot keresett, volt ilyen szerepben CR, Iker,Ramos és Pepe is, de Coentrao is kikezdte anno.

ez ment tavaly egész évben. az újságírok sajnos sikeresen kikezdték a csapatot, ezt nem szabad mégegyszer hagyni. az a szégyen, hogy egy ekkora madridistát mint Ikert így befeketítettek. Senki sem tudhatja, hogy mi történt valójában, így én egyáltalán nem foglalkozom a pletykákkal. Annak hiszek, amit a szememmel látok. Az pedig az, hogy Ikernél nincs jobb kapus a világon.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 20:48 
Online közvetítő

Casso, semmit nme adott ki a médiának! Egy apró kis szarságot kapott fel a média amit Sara kisasszony elböffentett, amiért utánna Iker elnézést is kért. Aztán ebből akkora botrányt csináltak mint az állat. Iker végig tisztelettel beszélt Mouról és Diegoról is. Mondom még egyszer, nem véletlen, hogy a sikertelenség után egyre több lett a konfliktus, Mou nem bírta el a média nyomását (ezt ő is lenyilatkozta), mellette meg néha vakmerő dolgokkal hülyeségeket is húzott... Kicsit, sőt nem is kicsit Ő ezt kudarcnak könyveli el, a madridi időszakot és jópár játékosban bűnbakot keresett, volt ilyen szerepben CR, Iker,Ramos és Pepe is, de Coentrao is kikezdte anno.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 19:50 
Infantil

pimadd írta:
Leginkább Mourinho bomlasztotta a csapategységet.

Pont nem. A csapat nagy egója nem bírta el Mourinhot. Itt kiemelhetnék konkrétan egy-két játékost, de nem akarom tovább szítani a tűzet. Mourinhot eddig mindenhol tisztelték és meghaltak érte a pályán.

Casillas rátett egy lapáttal arra, hogy kiadta az egészet a médiának. Milyen csapatkapitány az ilyen? Sokan nagyon vakok itt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 13:51 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Kaká, Marcelo, Casillas
Leginkább Mourinho bomlasztotta a csapategységet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 13:48 
Online közvetítő

Hehe, teljesen adom, de ha több embernek különböző "körből" akad gondja az edzővel az nem feltétlenül csak a játékosok sara...sőt...
Mindig kettőn áll a vásár és nem véletlen, hogy CR, Iker, Ramos, Pepe is összekülönbözött ittléte alatt Mouval, ebben vastagon benne van a portugál mester keze is. A dolgok meg csúnyán fel lettek nagyítva, a felét nem szabad elhinni :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 11:20 
Cadete

Kedvenc játékosaid: el fenomeno
attila353: én már rég nem a teljesítményéről beszélek, az ingadozik mindenkinek, nem robot senki.
én az emberi tényezőkről beszélek, a sérülés után egyértelműen kiderült, hogy casillas nem egyenes, nem tisztességes ember, rögtön, ahogy nem kapta meg alanyi jogon a lehetőséget.

ramosról: igen, ramos is görény, többször a sajtón keresztül vitáztak murinnyóval, edzőbá meg nem az az ember, aki meghátrál, inkább robbant mindent.

sokmindent elárultak a szezon során murinnyó nyilatkozatai.
pepe is megmutatta milyen ember, murinnyó ott is betalált, amikor mondta, hogy pepének varane a gondja, hogy jobb nála, ezért nem játszik.
egyedül céronaldo teljesítményére nem lehetett panasz, de őt más fából faragták.
lopez jobb formában volt, így ő játszott. ennyi.
de az, hogy emiatt többen bomlasztották a csapategységet, az megengedhetetlen.
ez nem madridizmus, ez okádék.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 00:55 
Online közvetítő

Meg Pepe, meg CR, meg mindenki aki vmikor megmondta a véleményét az öltözőben...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.14. 00:37 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Ramos, CR
PMH Tag: 188
Ne higgyetek el mindent, amit az újságok írnak :) Akkor Ramos is görény?

Kép

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.13. 23:32 
Online közvetítő

Azért maradjunk annyiban, hogy ne higgyünk el mindent amit az újságok leírnak... bomlasztás meg hasonlók. Érdekes módon nem csak Ikert támadták ezzel, kezdték CRel, aztán jött Ramos, majd Iker, végül Pepe... ezt úgy forgatták ahogy akarták.
Az meg, hogy a barátnőjével mit beszél meg otthon az magán téma és ha jól emlékszem bocsánatot is kért utána, hogy ilyen kikerült Saran keresztül.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 153 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő