Pontos idő: 2017.11.23. 03:43

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Asier Illarramendi (24)
HozzászólásElküldve: 2013.09.29. 17:19 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Spain, Brazil
Kedvenc játékosaid: Puskás Ferenc, El Fenomeno, El Principe, RC, Zidane, Varane
PMH Tag: 0
A srácot nem itélném el.

Szerintem jelenleg nincs focink, így neki sem helye igazán.

Az egy más kérdés, hogy Ancelotti elmondása szerint kontra focit akar tolni, amiben Illarra halott lenne, ö egy régi módi Xabi Alonso focit toló srác.

A Bale-Modric-CR- megtámogatva Marcelo féle hátvéddel gyorsan felmegyünk a kapu elé foci, nem az ö asztala szerintem. Annál inkább Illik Isco a képbe (más poszt nem is ez a lényeg).

Ki fog derülni, Ancelotti mit akar, ha kiderül. Ha nem akkor egy alternatíva lesz a sok közül és a teljesítménye, kedve eldönti lesz-e helye tartósan a csapatban.

Szerintem lehet jövöje a srácnak, bár egyelöre a csapathoz kicsit lassú, viszont tény, hogy még csapat és játék sincs, csak összevásárolt játékosok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.29. 15:14 
Diktátor

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Haladás, Falco, Argentína
Kedvenc játékosaid: Maradona, Bergkamp, Zidane, Zombori Taktikus Sándor, Pipita
PMH Tag: 11
Illaraval semmi gond nincs, csak nem mindegy, hogy ki van mellette a kp-án.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.29. 13:56 
PeñaFész

PMH Tag: 58
Nem igazán értem azokat, akik Illarrát negatívan minősítik... Khedira 2, meg Xabi Alonso jelenlegi teljesítményét sem múlja felül...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.29. 12:12 
Cadete

Kedvenc csapataid: Újpest, Real Madrid, Lazio, Legia
PMH Tag: 116
Nekem nagyon bejön amit eddig láttam tőle, tegnap sem volt rossz de félidőben váltani kellett és ő lett az egyik áldozat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.29. 12:08 
Cadete

Erről a Alonso-Illara témáról ennyit akkor. Bizonyított Illara..Khedira 2,sőt..talán még nála is rosszabb:(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.26. 21:09 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Idézet:
Karaeski86 írta:
Lehet, hogy sokat tett a Madridért, de lejárt már az ideje. Ennyi. Ezek szerint te nem láttad az elmúlt két szezonját, nagyon lassú lett, kevés egy Dortmund, vagy más nagy csapat ellen. Vannak nála sokkal ígéretesebb, és a jövőben jobb középpályások a csapatban. Illarra is egy közülük. "szabálytalankodik ha muszáj"- még szép, ha muszáj, akkor muszáj :DD . Xabit pedig tisztelem, meg minden. De meg leszünk nélküle.

Egész biztos megleszünk,csak én arra szerettem volna rávilágítani,hogy a fórumozók nem tekintenek vissza a múltra.. Természetesen Alonso már fiatalabb nem lesz. Remélem Illara beváltja a hozzá fűzött reményeket,és pár évig meg lesz oldva a belső középpálya kérdése:-)

Pont Te nem tekintesz vissza a múltra sajnos...

Ha már Xabi Alonso akkor gondolom Te is emlékszel arra az ALonsora aki BLben szerepelt és BLt nyert a Poollal, vagy aki a PL legjobb középpályása volt. Nah őt nem láttuk Madridban! Lassú, körülményes, alibi... ennyi. AZ más kérdés és az átigazolási politikánk csődje, hogy ennek ellenére sokáig kirobbanthatatlan volt. Éveken át a kpn buktunk el mindent (bajnokság, BL, kupák...) és ebbe Alonso teljesítménye is vastagon benne volt. Múltja van ez tény viszont sajnos haszna semmi, már nagyon régóta.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.25. 19:05 
Cadete

Lehet, hogy sokat tett a Madridért, de lejárt már az ideje. Ennyi. Ezek szerint te nem láttad az elmúlt két szezonját, nagyon lassú lett, kevés egy Dortmund, vagy más nagy csapat ellen. Vannak nála sokkal ígéretesebb, és a jövőben jobb középpályások a csapatban. Illarra is egy közülük. "szabálytalankodik ha muszáj"- még szép, ha muszáj, akkor muszáj :DD . Xabit pedig tisztelem, meg minden. De meg leszünk nélküle.[/quote]

Egész biztos megleszünk,csak én arra szerettem volna rávilágítani,hogy a fórumozók nem tekintenek vissza a múltra.. Természetesen Alonso már fiatalabb nem lesz. Remélem Illara beváltja a hozzá fűzött reményeket,és pár évig meg lesz oldva a belső középpálya kérdése:-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.25. 14:25 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF
Kedvenc játékosaid: Zamorano, Zidane, Ronaldo, Guti, Varane
Karaeski86 írta:
Olvasgatva az előttem lévő hozzászólásokat,hát..Nagy bátorság kell ahhoz,hogy Európa és Világbajnok csapat egyik legjobb játékosát leminősítse valaki. Látom itt ezt többen megtették,gondolom nem kis foci múlttal rendelkező emberek!:-) X.Alonso igen,lassul,öregszik,nehezebben gyógyul,könnyebben lesérül..Ez mind igaz! DE szerintem még mindig egy nagyon jó játékos,aki elég sokat tett a Madridért..sok meccsen kimagaslóan játszott. Illara szerintem egy középszerű játékos. Ahhoz passzol,aki a legközelebb áll,szabálytalankodik ha muszáj,lassú..Biztosan megért az árát,nálam sokkal okosabb emberek döntik el,ki mennyit ér..Szeretnék tévedni,de eddigiek alapján nem egy világmegváltó középpályás.

Lehet, hogy sokat tett a Madridért, de lejárt már az ideje. Ennyi. Ezek szerint te nem láttad az elmúlt két szezonját, nagyon lassú lett, kevés egy Dortmund, vagy más nagy csapat ellen. Vannak nála sokkal ígéretesebb, és a jövőben jobb középpályások a csapatban. Illarra is egy közülük. "szabálytalankodik ha muszáj"- még szép, ha muszáj, akkor muszáj :DD . Xabit pedig tisztelem, meg minden. De meg leszünk nélküle.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.25. 14:00 
Cadete

Olvasgatva az előttem lévő hozzászólásokat,hát..Nagy bátorság kell ahhoz,hogy Európa és Világbajnok csapat egyik legjobb játékosát leminősítse valaki. Látom itt ezt többen megtették,gondolom nem kis foci múlttal rendelkező emberek!:-) X.Alonso igen,lassul,öregszik,nehezebben gyógyul,könnyebben lesérül..Ez mind igaz! DE szerintem még mindig egy nagyon jó játékos,aki elég sokat tett a Madridért..sok meccsen kimagaslóan játszott. Illara szerintem egy középszerű játékos. Ahhoz passzol,aki a legközelebb áll,szabálytalankodik ha muszáj,lassú..Biztosan megért az árát,nálam sokkal okosabb emberek döntik el,ki mennyit ér..Szeretnék tévedni,de eddigiek alapján nem egy világmegváltó középpályás.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.25. 13:01 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Lampard, Carvajal, Ramos, Özil, Isco, Ronaldo
Nagy potenciál van benne az biztos:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.15. 20:07 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Az biztos, hogy nem semmi... remélem beválik majd a srác, 2-3 meccs még és kapunk erről képet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.09.15. 13:45 
Cadete

Kemény.
http://www.whoscored.com/Blog/w-xpita8p ... larramendi

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.08.02. 20:02 
Online közvetítő

Tökéletes gyógyulásra váérnak, nem mernek kockáztatni. Ez tökéletesen jogos is, hiszen azért 40 misi közeli vételár az nem kutya.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.08.02. 18:25 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Sao Paulo, Diósgyőr
Kedvenc játékosaid: Iker Casillas, Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane, Raphael Varane, Gareth Bale
Ajjaj, elvileg a nyitányra fel kéne épülnie... :-/ De előtte nem ártott volna játszani is lehetőleg minél többet. :(

Nem indul jól a madridi pályafutása.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Asier Illarramendi
HozzászólásElküldve: 2013.07.18. 22:27 
Online közvetítő

Teljesen egyetértek Cassoval, Alonsonak már nem szabad a kezdőben lenni(már az előző évben sem kellett volna...) Illarra árát meg majd akkor lehet "kiértékelni" ha lehúzott egy szezont.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.18. 19:32 
Cadete

H.BiankaBene írta:
Csak ennyit róla: Sociedad - Barca 3-2 (Illara 3 gólpassz).Sok sikert Illarra!!!

Egyik gólpasszt sem ő adta.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.18. 17:18 
Infantil

H.BiankaBene írta:
Xabi 1-2 év múlva már csak csere lesz vagy az se, Illara lesz az új Xabi.ÉS 5 év múlva a világ egyik legdrágábbja lesz.Csak ennyit róla: Sociedad - Barca 3-2 (Illara 3 gólpassz).Sok sikert Illarra!!!

Az igazat megvallva Xabinak nem 1-2 év múlva kell cserének lennie hanem már ebben az idényben. Ha ez nem következik be akkor csak saját magunkat gyengítjük. Egy meccs alapján pedig ne vonjuk le következtetéseket. Illarramendi eddig sehogy sem szolgált rá az árára. Sehol nem érte még meg a 39 millió euró érte. Majd a jövő dönti el, hogy valóban megérte érte a sok pénz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.18. 17:09 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Shakhtar :)
Kedvenc játékosaid: Iker Casillas, Ramos, Özil, CR,Marcelo,Robi Carlos,Raúl,Adriano
Mindenki azt mondja hogy sok érte a 39 milla,szerintem nem...Ő nagyon nagy tehetség és aki látta játszani az tudja...Biztos vagyok benne hogy méltó utóda lesz Alonsonak.....Am az első évben megint beállítják a katalány "sport" lapok, hogy a legrosszabb igazolás.Persze rövidtávon...Xabi 1-2 év múlva már csak csere lesz vagy az se, Illara lesz az új Xabi.ÉS 5 év múlva a világ egyik legdrágábbja lesz.Csak ennyit róla: Sociedad - Barca 3-2 (Illara 3 gólpassz).Sok sikert Illarra!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 12:18 
Online közvetítő

Irányító persze, szerez labdát, igen... De a támadásépítési feladatait (amit egy irányítótól elsődlegesen elvárunk) már nem olyan szinten végzi, mint ahogy kellene. Lassú, körülményes, keveset fut, ennyi.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.15. 10:11 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Ekker Róbert írta:
RIDSL írta:
abszolút fölösleges volt.. meg miazhogy xabi alibi? a világon a top 3 box to box középpályásban bennevan

Box-to-box? Ezer éve nem láttam az ellenfél 16-osának közelében sem.
Jól mutatja a góljai száma is: 200 meccs 3 akciógól.
Tudod ki a box-to-box? Lampard a 250 góljával.

Na valakinek már leesett a lényeg még előttem.
Gondolkodjatok már egy kicsit emberek! Itt vitatkoztok hogy hány jobb box-to-box középpályás van nála holott ő nem is box-to-box középpályás. :D Ő egy szűrő középpályás/irányító, akiből nincsen még egy jelenleg, ezért is nehéz helyettest találni hozzá. Ebben a szezonban is olyan mutatókat csinált (szerzett labda pl) hogy top csapatok védői elszégyelhetnék magukat. Valóban lassú, ezt aláírom, de helyezkedéssel és rutinnal olyan szinten ellensúlyozza, hogy nem is értem miért ekézi a szurkolók többsége.
Ráadásul végigrobotol ki tudja most már, hogy hányadik szezonját, persze hogy lassú ha ilyen idősen úgy hajtják, mint az igáslovat. Két évet hosszabbítanak vele, még pont ennyi benne van, addig is kiválóan fogja folytatni azt, amit eddig csinált.
Na de befejezem, mert szegény Illaramendi topikját "szemetelem tele". :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 50 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő