Pontos idő: 2017.11.24. 13:16

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 155 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Lesz címvédés jövőre a Bajnokok Ligájában?
Igen 100%  100%  [ 4 ]
Nem 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bajnokok Ligája (Real Madrid)
HozzászólásElküldve: 2014.05.25. 01:56 
Infantil

luqe írta:
Hát, sajnálom hogy így jött ki, majd jövőre, remélem Benzema nélkül és egy normális csatárral.

:popcorn: :facepalm: :hello :box:

Gyökér.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.25. 00:06 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Spain, Brazil
Kedvenc játékosaid: Puskás Ferenc, El Fenomeno, El Principe, RC, Zidane, Varane
PMH Tag: 0
most megy a fiesta a vamos champeones egész album,ra...döl a whiskey!!

CAMPEOOOONEEEESASSS!!!!!!!

basssszzátok meg megcsináltuk!!!!!

Ramos az isten..idén vagy 4x vitte be a szíve...

Iker bazzzeegggg..2x egy meccsen, de én nem tudok rá haragudni, egy részt miatta IS lettünk bajnokok másrészt szerintem öt jobban nyomasztja és tényleg egy igazi Madridista.

Ez a Simeone leszophat bö nyállal, ja meg muringyó is..ennyit hozzá szerettem volna még tenni így kultúráltan és szeretettel. :peace: :gitar: ès annyit, hogy kurvára bírom Ancelottit és a nyugodt stílusát. El fogják kergetni, mert a játékosok nem lesznek motivátak jövöre. De én örökké hál´sa leszek neki. Neki a gyözelem és a csapat fontosabb volt, mint az egója ez a különbség közte és a muringyó között!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :censored: :upyours:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.25. 00:02 
Cadete

annyira bebasztam, hogy elkezdtem megenni a realos sör alátétemet. :peace: :violin: :facepalm:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 23:55 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane
PMH Tag: 96
Ramos nagyon kígyó.

Ez egy klasszikus, igazi döntő volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 23:46 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Még nem sikerült felfogni, hogy most akkor mi is történt itt valójában és mit jelent ez, de ez csak idő kérdése.

12 évnyi csalódás után... CAMPEONES! Nagyon érett és nagyon kellett! :peace: :peace:
Spoiler: Mutat

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 23:30 
Cadete

luqe barátom!

Szeretlek imádlak, de nem akartalak elküldeni a francba szünetben, hogy annyit sírsz mint öreganyám, inkább kivártam és bizakodtam. Viszont most barátilag seggbe rúglak!!

Örüljünk srácok!!!!

A kurvaeletbe""""!!!!!

MArcelo-
Isco mindent megváltoztatott!

Egészségetekre!

Köszönöm Istenem, hogy Madridista vagyok !!!! :kupa: :kupa: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :peace: :peace: :peace: :peace:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 23:02 
Juvenil

luqe sose tanulod meg, hogy Ramos az Isten? :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 22:40 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF
Kedvenc játékosaid: Zamorano, Zidane, Ronaldo, Guti, Varane
MIVAAAAN???? RAMOOOOS :peace:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 21:40 
Hírszerkesztő

Na erről ennyit. :)

Persze most mondhatnám, hogy én persze megmondtam, de ettől nem érzem magam jobban. De azt tényleg nem értettem, hogy mi volt ez az oltári optimizmus itt a fórumon (is) a döntővel kapcsolatban.

Ancelottinak 3 hét alatt SEMMIT nem sikerült kitalálnia, hogy mit kéne csinálni az Atletico ellen. Hogy mit akart a szélről, félpálya közepéről felívelt labdákkal, azt nem értem.

A várakozásaim, hogy hátha 2-3 játékos ihletett formában lesz, szintén kuka, Ronaldo meg Bale azt sem tudja hol van, Benzemáról meg inkább nem mondok semmit, mert még az internetről is bannolva leszek.

Casillassal kapcsolatban a fütyiszopkodói meg remélem egy életre elhallgatnak. Lábbal botrányos, gyakorlatilag az Atletico 12. embere, meg most úgy tűnik a serleget is kezükbe adta.

Végül még annyit, hogy a bíró is elmehet oda ahova való, botrányos, hogy 45 percen keresztül szétrúgnak minket és a félidő végén 2 sárgalap ITT, 1 ott. Botrányos. Garcia mészárlása Di Maria ellen sima piroslap, hátulról, méterekről, sérülést kockáztatva felvágta. Ez mindenhol kiállítás, csak ennél a mocsadéknál nem.

Második félidőre: Ancelotti nem tud változtatni, mivel azonnali hatállyal csatárt kéne cserélni, az viszont nincs. Az egyetlen támadó játékosunk Isco, vele viszont éppen semmire nem megyünk ebben a fizikai harcban. Majd őt is felnyesik 4-5-ször, kapnak a matracosok két sárgát és el van intézve.

Hát, sajnálom hogy így jött ki, majd jövőre, remélem Benzema nélkül és egy normális csatárral.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 20:31 
Hírszerkesztő

Tulajdonképpen ez azt jelenti, hogy nyáron Illarra eladó. Ki mire számít? Én egy nettó 20 millió eurós veszteséggel már tudnék együtt aludni.

Khedira erejére nagyon nagy szükség lesz a középpályán. Erőnléti problémája szerintem nem lesz, amilyen komoly rehabilitációt végig csinált, biztos szálkásan tér vissza ezen a komoly meccsen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 20:00 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF
Kedvenc játékosaid: Zamorano, Zidane, Ronaldo, Guti, Varane
El sem hiszem, hogy nem Illarra kezd :thumbsup: Bár nem tudom, hogy a herceg képes lesz-e helyt állni, de százszor inkább ő, mint az a fogalmatlan senki.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 18:25 
Cadete

Sziasztok!

Nos 12 év várakozás után itt van megint a nagy nap. Tisztán emlékszem a 12 évvel ezelötti meccsre, de bevallom akkor nem gondoltam, hogy ennyit kell majd várni a következö BL döntöre.

Voltak nagyon rossz évek Madridistaként, voltak jobbak, voltak jók. Volt, hogy nagyon közel voltunk több sikerhez, volt hogy behúztuk azokat.

Volt samba, undorító foci, bunker foci, olasz stílus, Kick-box Real, taktikus Real több stílus.

Azt gondolom az idei évvel mindenféle szempontból elégedettek lehetünk. A csapat stabilan, jól játszott végig, többször szépen is. Több egyéni fenomenális alakítás is volt. CR gólok, Bale szólója..Ezek akkor is megbmaradnak erröl az idényröl, ha ma elbukjuk a BL-t.

Egy dolog miatt fanyaloghatunk, ha akarunk, hogy feladták a fiuk a bajnokságot, pedig ha kicsit is oda teszik magukat akkor meglehetett volna. Viszont tény, ami tény, hogy többen rendesen küzdöttek a sérülésekkel.

Èn semmiképpen nem leszek mérges a mai meccs után a fiúkra, bármi is lesz az eredmény. Azt viszont öszintén remélem, hogy teljes odaadással, totális gözzel fogunk játszani és nem söpör el minket valamilyen taktikával az Atleti.

De bárhogyan is lesz én gratulálok a csapatnak és köszönöm ezt az idei évet!

A sörök hülnek, a whiskey közepesen hütött és igen gyanús hogy így, vagy úgy ivászat lesz a dologból. Remélem örömtöl és sörtöl bódított esténk lesz!

HALA MADRID!! :peace:

Ez az este rólunk szól, igazi Madridstákról. Mindenki aki itt van az oldalon nem két napja Madridista és "megdolgoztunk" az elmúlt években mi is a sikerért, remélem megkapjuk amire vágyunk! :kupa:

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy sokadszor is, de megköszönjem a Pena szerkesztöinek is a munkát és azt, hogy több éve, lassan évtizede együtt szurkolunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 11:31 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raul, Zidane, Casillas, Sergio Ramos
PMH Tag: 174
Vele járója... :p :D :D :D :D :D :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 11:17 
Infantil

Kedvenc csapataid: csakamadrid
Kedvenc játékosaid: Karesz
PMH Tag: 68
van egy olyan érzésem, hogy ma mindenki csumi részeg lesz, így vagy úgy :lol: :kupa:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.24. 09:54 
Cadete

Persze igazad van,benne van a pakliban egy vereség,de erre gondolni sem merek.
Szerintem CR "hazai" pályán egy ilyen lehetőség kapujában hatalmasat fog alakítani,csak nehogy rágörcsöljön a dologra. Ott van Bale,tele motivációval..Benzema ha játszik,abban reménykedek,hogy legalább 3-4 helyzetből egyet belő,és akkor már nagy gond nem lehet:) Pár óra és minden kiderül,de úgy izgulok mint kisiskolás koromban..:-D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.23. 20:27 
Juvenil

A tavalyi kupadöntőben egy széthulló csapatot vertek el éppencsak, ahol a játékosok klikkekbe tömörültek és 90%-uk nem kommunikált az edzővel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.23. 19:56 
Hírszerkesztő

Na ja, tavaly a kupadöntőben is eléggé alánk pörköltek pedig akkor még hazai pályán is voltunk... A képlet ugyanaz: ha begörcsölünk, nyernek.

S az az igazság, nem is nagyon emlékszem milyen amikor jól játszik a csapat. Mert az utóbbi időben erre nem volt példa. A Bayern ellen jól védekeztünk, szervezettek voltunk és a bajorok enerváltságát jól kihasználták a játékosaink, elsősorban Ramos és Ronaldo (Bale). Előtte a kupadöntő is inkább a szervezett védekezésről szólt és a gyors kontrákról. Az ezek után következett 2,5 hét a tökvakarás magasiskolája volt, mert valószínűleg ha jön a Mezőkövesd ő is megszorongat bennünket.

S előtte, a kupadöntő és a BL-elődöntő előtt mikor játszottunk utoljára JÓL? Nem emlékszem. :-/ Abban lehet bízni, hogy ha 2-3 játékosunk extra teljesítményt tud nyújtani, a többiek pedig hoznak egy erős átlagot, akkor az elég lehet. Kivéve persze, ha túloldalon a komplett Atletico 110%-ot nyújt. Ami pedig lássuk be, benne van a pakliban, valószínűleg életük első és utolsó ilyen lehetősége.

Szóval én értékelem a magabiztosságod, legyen igazad. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.23. 15:38 
Cadete

Szerintem sima meccse lesz. 2-3 góllal nyerni fogunk..Nem bírom elképzelni,hogy a 10. BL győzelemtől egy karnyújtásnyira ezt a Madridot megverje egy Atletic. Láttam őket egész évben igen,jó csapat..De akkor sem hiszem,hogy gondot fognak okozni:-D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.18. 12:08 
Cadete

Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Marco Reus
Confirmed: Diego Costa and Arda Turan OUT for the Champions League final.

ennek ellenére is mocskos nehéz lesz őket megverni, de nincs mese, egyszerűen a győzelembe kell menekülni, nincs más választás.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.01. 20:06 
Hírszerkesztő

Talán kár is találgatni a meccs kimenetelét illetően, ugyanis van egy helyzet:

Úgy fogunk összecsapni a matracosokkal a BL trófeáért, hogy egy héttel előtte mindenki felfedi az utolsó kártyáját is a bajnokságban.

Ugye kár ecsetelni, hogy ez miként tudja 12 millió módon befolyásolni azt a májusi szombat estét. :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 155 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő