Pontos idő: 2017.11.21. 15:47

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 168 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: whatsapp download for samsung galaxy ace duos gt-s6802
HozzászólásElküldve: 2017.07.14. 06:27 
Infantil

PMH Tag: 0
Download our PhoneCopy for Android application to your mobile device. friend Samsung Galaxy Ace Duos S6802 Games Samsung. Nokia E51 Handphone Samsung Galaxy Ace Duos adalah generasi pertama dari varian kami yang berjudul Cara Download dan Install BBM di Android Gingerbread.

download osx apps for free
total video converter free download for mac
how do i access the applications folder on my mac

http://google.com/

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Spanyol bajnokság - La Liga
HozzászólásElküldve: 2014.05.21. 14:10 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane
PMH Tag: 96
A müncheni meccs óta a sztárjátékosaink tulajdonképpen egy egyeneset nem tudtak rúgni a labdába. Abban bízom, hogy a döntőn előveszik a szebbik arcukat.

Mert van valami olyan maszlag, hogy az igazán nagy játékosnak akkor kell megmutatnia mit tud, amikor igazán fontos. S pl. ha játszana Di Maria, Bale, Ronaldo is és mindegyik ihletett formában, akkor szervezett Atletico ide, jó Courtois oda, teljesen sima meccs is lehet.

Ha görcsölnek, akkor az az Atletico pályája és ott valami apróság fog dönteni - egyáltalán nem biztos, hogy a mi javunkra.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.20. 15:29 
Cadete

PMH Tag: 70
luqe: Igen, ma is előttem van, mikor az egyik El Classico-n a 16-oson belül Di Maria seggre ültette a barcás védőt (ha jól emlékszem Mascherano-t). Valóban neki és Isco-nak megvan a képessége, csak ritkán használják.

sunyika:
nem kell elájulni, de hasonló játékra idén nem voltunk képesek a Barca ellen. Rendre gyors kontrákkal fogtuk meg őket, nem a letámadással.
(A Barca enerváltsága meg semmi ahhoz képest, amit mi nyújtottunk az utolsó három meccsen.)
Nem fosom tele a nadrágot, de nem is nézem le az ellenfelet. Ez az Atlético már nem a régi lúzer Atlético. A jelenlegi forma alapján nekik van játékuk, nekünk nincs (a kontrán kívül, amihez viszont legalább egy 100%-os állapotú CR7/Bale-re és DiMaria-ra szükség van). A magam részéről szenvedős BL-döntőt várok, ha a védőink jó napot fognak ki, akkor a 0-0-ás eredményt sem tartom elképzelhetetlennek. Persze, jobban örülnék, ha 3-0-ra lemosnánk őket, de nem úgy állnak most a csillagok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.19. 21:45 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Newman írta:
Nem tudom, mit néztél, de a második félidőben úgy jöttek ki, hogy egyszerűen bedarálták a Barcelonát. Hatan támadtak le az ellenfél térfelén, olyan hatékonyan, hogy a Barca játékosok nem passzoltak, hanem elrúgdosták a labdát. Folyamatos volt az Atletico nyomása, és nem a véletlennek köszönhető, hogy gólt szereztek.

Fejeltek egy gólt rögzített helyzetből a Barcelonának, bocs hogy nem esek hasra ettől a hatalmas tettől. A második félidőben gólkényszerben 10-15 percig bármelyik normálisabb csapat le tud támadni, ettől se fogok elájulni, ha nem haragszol meg érte. Nagyon szép teljesítmény, hogy egy enervált, mindenbe szaró Barcelonával le tudtak ikszelni idegenben, de ettől még nem kell telefosni a nadrágot, hogy jaj most mi lesz a BL döntőben.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.19. 21:36 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane
PMH Tag: 96
Nálunk Di Maria az, aki 2-3 játékost ki tud cselezni. Ronaldo nem, mert "darabosabb", nem cikázik úgymint az argentin. Balenek pedig egyszerűen nincs "helye" ahhoz a játékhoz, amit ő preferál. Nyári előszezonban muszáj lesz kicsit átértelmeznie magát. Isconak a kezdősebességével vannak problémák, pedig ő meg tudja firkálni az ellenfeleit 1-1-ben. Benzemát meg hagyjuk, Kuttor Attilát is képtelen lenne kicselezni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.19. 17:27 
Cadete

sunyika írta:
Az Atletico úgy járatta a labdát, mint öreganyám a kutyáját, na meg amit támadások terén produkáltak az botrány volt.

Nem tudom, mit néztél, de a második félidőben úgy jöttek ki, hogy egyszerűen bedarálták a Barcelonát. Hatan támadtak le az ellenfél térfelén, olyan hatékonyan, hogy a Barca játékosok nem passzoltak, hanem elrúgdosták a labdát. Folyamatos volt az Atletico nyomása, és nem a véletlennek köszönhető, hogy gólt szereztek.

Én még a Real Madridtól sem láttam, hogy így megfojtották volna a Barcelonát (talán egyszer még Mourinho idejében, de mi sem bírtuk tovább 10-20 percnél a letámadást).

Utána visszaállt az Atletico, de olyan sündisznó módon, hogy csak akkor alakulhatott ki helyzet, ha valamelyik Barca játékos két-három embert kicselezett. Enélkül minden támadás hamvába halt - a Real Madridnál meg sajnos senki nincs, aki két-három embert ki tudna cselezni, úgyhogy maradnak majd a beívelések.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.18. 00:23 
Juvenil

Az Atletico úgy járatta a labdát, mint öreganyám a kutyáját, na meg amit támadások terén produkáltak az botrány volt. Amikor már Piqué vissza sem ment, és egy védő maradt hátul meg 2 szaladt vissza, akkor se tudtak egy értelmes támadást se vezetni, hiába szaladt előre Villa meg még valaki vele. Pedig aztán a Barca csodavédelme ellen illett volna legalább egyszer a kapuig eljutni. Amit jól csináltak az a beadások meg a rögzített figurák, de egy fegyelmezett védelemnek nem lehet gond kivédekezni az ilyeneket.

Viszont amit előtte a Real meccsen láttam az számomra sokkal aggasztóbb volt: A támadószekció egy büdösnagy nulla volt Baletől kezdve Benzemán át Di Mariáig, Isco legalább próbált támadásokat szervezni, de ő se váltotta meg a világot.
Viszont ami a legjobban aggaszt az Varane hozzáállása a meccshez. Úgy lötyög végig a pályán, mintha a háta közepére nem kívánná ezt az egészet, felmegy a pályára, csinálja a feladatát, de semmi hajtás, semmi akarás nincs benne. És ez nem csak ezen a meccsen, hanem a sérülése óta az összes meccsen így volt. Pizzi góljánál fut vissza, de olyan enerváltan, hogy az ember legszívesebben lekeverne neki egyet, hogy kezdjen már el úgy tenni, mintha érdekelné ez az egész.
Az ilyen Arbelola féle szerencsétlenkedések azok nem érdekelnek különösebben, mert úgyse fog a BL döntőben játszani, meg talán lesz akkora szerencsénk, hogy a nyáron eltakarodik.
De Varane valószínűleg kezdeni fog a BL döntőben és kulcsfontosságú lesz a középső védők játéka az Atletico beívelgetései miatt, komolyan aggasztott, amit láttam tőle mostanában.

Illarra egyébként most egészen jól játszott, főleg magához képest, direkt figyeltem a játékát, most tudott előre is passzolni, átforgatni a játékot és szép keresztpasszokat is adott, na meg a védekezésnél is hasznos volt, bár azzal eddig se volt gondja. Ennek ellenére hatalmas kockázatot fog jelenteni a döntőben, de hát Ancelotti meg se próbálta Modricot játszatni Xabi helyén, szóval az az alternatíva biztos nem lesz a döntőben.

Még annyi, hogy remélem nézték azok az Atletico meccsét, akik károgtak hogy miért pihentetett orrba szájba Ancelotti, na ott pont látszott, hogy mi az eredménye, ha a végsőkig kihajtja az edző a kimerült játékosokat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.17. 23:39 
Cadete

Én néztem az Atletico meccsét is, és azt kell mondanom, látványos volt a különbség intenzitásban és koncentrációban.
Az Atletico egy tökéletesen összerakott gépezet, ha elgurul néhány csavar, akkor gond nélkül lehet betenni újakat, és működik tovább. Ezzel szemben a Real Madrid túlzottan az egyéni képességekre épít, ha kiesik CR7, vagy Pepe, esetleg hibázik valaki, akkor más nem tud javítani a helyzeten.
Nincs játékunk a felállt védelem ellen, az improvizációt kivéve, de CR7 nélkül nagymértékben csökken ez a képességünk. Kontrára meg nem lesz esélyünk az Atletico ellen, úgyhogy szerintem nem mi vagyunk a BL esélyese.

Persze, a fociban bármi megtörténhet, mint ahogy a Bayern ellen sem gondoltam, hogy továbbjutunk, de az biztos, hogy az idény végi meccseket nézve teljesen szétestünk fejben, és nehéz lesz újra felpörögni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.17. 20:57 
Cadete

Csak gratulálni tudok az Atleticonak! Megérdemelten nyerték meg a bajnokságot. Mondhatjuk,hogy sokszor volt szerencséjük,sokszor,csak 1 góllal nyertek,de a 3 pontot ér egy szerencsés gól is. Jót tett ez a ligának én úgy hiszem. Hosszú idő után nem csak a két gigászról szólt a bajnokság.
Persze szomorú vagyok,mert a végén mi vesztettük el a bajnokságot,csak hozni kellett volna a kötelező meccseket és megvan a bajnokság is. De sebaj,remélhetőleg a BL serleg kárpótolni fog minket:-)
Kicsit talán elfáradtak a srácok,ma is jól látszott. Szezon végi teljesítmények alapján igen is igazolni kell játékosokat,nem egyet és nem kettőt. Ha mindenki egészséges hosszú a kispad,de ha sérülések vannak csak Castilla játékosokat tud az edző a padra jelölni. Szerintem ennek is fontos szerepe volt a végjátéknál. Alap kezdőbe is szükséges lesz igazolni de ez a nyár folyamán biztos be fog következni.
Összességében nem rossz ez a szezon,megnyertük a kupát,és egész összeszedett csapat képét adta a Madrid idén a szezon második felében( utolsó meccseket kivéve). Egy hét múlva pedig felkerülhet a szezonra a korona..:-)!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.12. 14:56 
Infantil

Kedvenc csapataid: csakamadrid
Kedvenc játékosaid: Karesz
PMH Tag: 68
annyiban egyetértek a károgókkal, hogy a real madridnak soha, semmilyen körülmények között nem szabad így feladni a bajnokságot. lehet, hogy tényleg rohadtul elfáradtak, azzal nincs is baj, de a küzdést hiányolom az uccsó 3 meccsünkről. a celta elleni 2. félidővel már nem volt különösebb bajom annak meg talán örülök is, hogy ezek az óvodás hibák itt jöttek ki. inkább itt, mint a döntőn.

nyilván senki nem számított rá, hogy mindenki botlani fog az első 3ból, de ez tökéletes példa arra, hogy soha ne add fel a küzdelmet, soha nem tudhatod, mikor tesznek az ellenfelek váratlan szívességet.

ami a kiesőket illeti, remélem a valladolid kizúg a vérbe, ehhez elég is egy x a granada ellen. bár ez a granada hulla gyenge csapat, a legértelmesebb tettük a barca elleni győzelem volt, azon kívül nem is emlékszem meccsükre :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.12. 11:28 
Cadete

Sajnos segítettünk a Barcanak és az Atleticonak,hogy csak ketten harcoljanak a bajnokságért. Pedig annyira simán meglehetett volna ez a bajnokság..az utolsó 3 fordulóban megnyerhettük volna. De én nem bántom a srácokat! Senkit nem szeretnék megbántani,nem rossz szándékkal írom ezt! Csak kicsit idegesít,hogy olvasom facebookon,és egyéb helyeken,hogy ilyen a csapat és olyan..Ez nem Madridista mentalitás nálam. Ez divatdrukker kategória. Mikor megnyertük az elődöntőt mindenki el volt szállva,most meg lehordják a csapatot. Igen,tudom én is,és látom is,hogy nagyon elszúrták,de ez van..Most kell kitartani a csapat mellett,nem csak akkor amikor nagy meccseket nyernek. És IGEN meglesz ez a BL trófea!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.11. 21:54 
Juvenil

Na akkor remélem, hogy sikerül tudatosítani innentől mindenkiben, hogy a holnapi nappal elkezdődik a BL döntőre való felkészülés egy Espanyol elleni edzőmeccsel, amin a BL döntő kezdőjét és mentalitását szeretném látni, hogy ne úgy keljen a rá következő hetet eltölteni, hogy mindenhol azt olvasgatom hogy mélyponton van a csapat és erősen kétséges a BL győzelem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.11. 21:09 
Cadete

Amikor olvastam a kezdőcsapatot a Celta Vigo ellen, akkor már biztosra vettem, hogy minden nyilatkozat ellenére feladtuk a bajnokságot. Meg is tettem 2500 Ft-tal a Celta győzelmet - jóval többet kellett volna feltennem, és akkor lenne valami örömöm.
21 órától akartam megnézni a meccset, de nem bírtam ki, és követtem az eredményeket, úgyhogy semmi kedvem végigszenvedni a bénázásunkat.

Csak annyi észrevétel, hogy az elmúlt két fordulóban annyi segítséget kaptunk az Atletico-tól és a Barcelonától, hogy ha lett volna kispadunk vagy motivációnk, ma már gyakorlatilag bajnokok lehetnénk.
Ancelotti és a játékosok nagyon felhúztak a Bayern utáni meccsekkel (bár a Valencia elleni játék az eredményt leszámítva nem verte ki a biztosítékot), úgyhogy csak a BL-trófeával tudnak kiengesztelni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.11. 20:12 
Juvenil

Dühítő, hogy azokat a lehetőségeket, amiket Jesé kaphatott volna meg, azokat ez a gyökér Morata fogja, rászarik és lehúzza a vécén. És mindez miért? Mert egy futottak még kategóriás gyökér nem bírt magával egy tét nélküli BL visszavágón...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.11. 18:51 
Infantil

tipikus karácsonyfaként tudom elképzelni ezt a kezdőt. milannál használta ezt sokszor carlo.

khedira - csaba - kázmér
-----isco------modrik
-----büdösgyökér

kb ez lesz szerintem.

a herceg helyett nyilván jön majd a másik büdös gyökér, csatárnak meg remélem, hogy megnézzük valamelyik castillás arcot, a brazil kis csávót támogatnám inkább.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.11. 18:21 
Juvenil

Diego López, Arbeloa, Nacho, Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Casemiro, Modric, Morata és Isco.

Ez milyen kezdő már te szűz mária. :lol: Nem is tudom fejben elképzelni, hogy mi a felállás és hogy ki milyen pozícióban van. Viszont kicsit aggasztó, hogy egy BL döntő előtt ilyen utószezon kezdőt kellett a pályára küldeni, azért mégiscsak fel kéne pörögni a La Decimára könyörgöm. Remélem csak rápihenteti a fiúkat az utolsó meccsre.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.09. 22:48 
Cadete

Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Marco Reus
PMH Tag: 0
a kapus téma sztem már lerágott csont, várható volt hogyha carlo szezon elején így döntött akkor nem fog rajta változtatni szezon közben, ez is már haladás volt hogy az utolsó meccsek egyikén iker véd, hogy formába legyen..
jövőre szvsz úgyis casillas lesz a numero uno, kérdés hogy lopez marad e padozni, vagy elmegy máshova védeni. (mert egyébként bármelyik másik spanyol csapatban kezdő szintű kapus lehetne, meg bárhol máshol a világon.)

ez az idióta taktika meg megbosszulta magát hogy na álljunk vissza, ezt a pár percet már kihúzzuk, de az se volt túl előnyös hogy a padról csak egy támadó tudott bejönni - még ha az morata is volt -, főleg nem hogy cristiano helyére rögtön az első percekben.

ezt a bajnokságot fejben a barca ellen buktuk el sztem, de engem már nem is izgat annyira a bajnokság, ha megnyerjük a tizediket, akkor senki se fog azzal foglalkozni hogy hanyadikok lettünk a bajnokságban..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.08. 13:42 
Cadete

Siralmas volt az utolsó két meccs,de nem itt ment el a bajnokság én is azt gondolom.
Bántjuk az edzőt..Miért nem Casillas véd. Na,vajon miért? Élő ember velem nem hiteti el,hogy Ancelotti nem látja,hogy jobb kapus mint Lopez. Látja,tudja..DE mégsem játszhat. Gondolom kapott egy ilyen utasítást. Nem véletlenül játszott Casillas a kupában és a BL-ben. A BL azért a bajnokságnál fontosabb sorozat. A Bajnoksággal meg úgy lehetett,hogy na legyen meg a vezetőség akarata.Szerintem.

Illara..Mikor leigazolták azóta írom mindenhol,hogy ez az ember nulla. Ilyen rossz focista a Mennyei Bajnokságban is ritka,igen,komolyan gondolom. Rossz nézni amit művel,nem is tudom,P.Garcia vagy Gravesen utódja talán,de,hogy Alonso helyettese lesz valaha,ez viccnek is rossz. Azért kell játszani,mert drága volt,más magyarázat nincs. Én eljátszanék úgy,mint ő,pedig nem vagyok profi focista.

Benzema Zidane kedvence,meg más csatár nincs is,ezért játszik. Morata ugye kilőve, régebben is írtam,szerintem sosem lesz klasszis csatár. Összejön neki néhány gól ( volt fontos gólja is) de ennyiben kimerül. Benzema eladása kizárt azt gondolom,mert Perez és Zidane kegyeltje.

Igaz,hogy most jó ez a csapat,mert ok bajnokság elment,volt néhány katasztrofális meccs,de összességében nem rossz ez a szezon. Megvan a kupa,és a BL is könnyen meglehet. De én azt látom,hogy igen is igazolni kellene játékosokat. 2 középpályás kellene nem 1. Alonso már nem bír végig egy full szezont,helyettese pedig nincs. Csatár természetesen kellene,ez nem is kérdés. Én még egy középső védőt is vennék,mert ok Varane nagy tehetség,de nagyon sokat hibázik. Komoly meccseken meg végképp..

Ez a szubjektív véleményem,biztos nem mindenki ért velem egyet:)
Nagyon remélem meglesz az áhított 10.!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.08. 09:55 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raul, Zidane, Casillas, Sergio Ramos
PMH Tag: 174
Roberto Carlos írta:
rohadt kíváncsi vagyok amúgy, hogy ronaldo milyen szinten osztotta ki a többieket a meccs után. mit mondhatott benzemának, moratának, illarrának.

Szerintem ne akard tudni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.08. 00:04 
Infantil

rohadt kíváncsi vagyok amúgy, hogy ronaldo milyen szinten osztotta ki a többieket a meccs után. mit mondhatott benzemának, moratának, illarrának.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 168 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő