Pontos idő: 2017.09.19. 19:13

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1039 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Atigazolasok, magnestabla (Legyel Ancelotti!)
HozzászólásElküldve: 2017.07.05. 14:09 
Infantil

PMH Tag: 0
http://forummobino.pl/viewtopic.php?t=4
http://adu69.net/viewtopic.php?t=7225
http://www.afrivade.com/viewtopic.php?t=634
http://dec-x.com/viewtopic.php?t=11880
http://nexots3.pl/viewtopic.php?t=8
http://www.sgk-x.com/forum/viewtopic.php?t=9131
http://team-acdc-34.ovh/viewtopic.php?t=28

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Atigazolasok, magnestabla (Legyel Ancelotti!)
HozzászólásElküldve: 2017.07.05. 13:10 
Infantil

http://forum.virtualnarealita.eu/viewtopic.php?t=254
http://snt-ks2.ru/forum/viewtopic.php?t=53126
http://www.viltel.ru/forum/viewtopic.php?f=12&t=42514
http://skodatoys.com/viewtopic.php?t=131
http://colortalent.ru/forum/viewtopic.php?f=3&t=7674

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Átigazolások, mágnestábla (Legyél Ancelotti!)
HozzászólásElküldve: 2015.03.14. 00:25 
Cadete

PMH Tag: 70
Nem tudom megállni, hogy a Taktikai szemmel: Real Madrid - Schalke cikkhez ne szólja hozzá.

Egyrészt, szerintem tévedés a Schalkét a BL 16 továbbjutó csapata közül a leggyengébbnek bélyegezni. A német bajnokságban jelenleg az 5. helyen állnak, nemrég kikaptak ugyan a Dortmundtól, de döntetlent játszottak az Atletico Madridot oktató Leverkusennel. A Bundesligából ugyan kiemelkedik a Bayern München, de a bajnokság színvonala szerintem felette van az angolnak és az olasznak, így eleve nem lehet egy onnan jövő "középcsapatot" leggyengébbnek nevezni.
Másrészt, szerintem ha már gyenge csapatokról beszélünk, ott van a mi csoportunkból érkezett Basel és a Sahtar Doneck is. (Sőt, az angol csapatok sem okoztak eddig meglepetést, papírforma szerint egy sem lesz közülük a 8 között.)

A másik észrevételem, hogy Ancelotti a második félidőben igyekezett visszaállni a 4-4-2-re, Bale sokkal inkább hátrébb játszott, mint az első játékrészben. Az első félidőben azért sem működött a letámadás és a védekezés, mert a Schalke három hátvédet hagyott hátul (míg mi a 4-3-3-al kezdtünk), így kerültek 5-3-as emberfölénybe a középpályán.

A Schalke ezen kívül meglepően pontosan játszott, nem elég indoklás erre az üres terület, ezen túlmenően sokkal többet mozogtak és hihetetlenül labdabiztosak voltak. Nem néztem a meccs végi statisztikákat, de a félidőben többet és pontosabban passzoltak, mint a Real Madrid, ráadásul 10%-al többet futottak.

Azzal viszont egyetértek, hogy Bale és Ramos a helyzet kulcsa, ha Modric jönne Bale helyett, akkor tudnánk 4-4-2-ben is veszélyesen játszani, és Ramos-szal a védelmünk is stabilizálódna. (Azt már le sem írom, hogy a kapuban is kellene változás, mert az elképzelhetetlen.)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.09.03. 11:46 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane
PMH Tag: 96
Khedira kiválásával tovább alakul a bivalyerős keret. Immáron Illarramendi az első számú opció a cserepadon. Amennyiben pedig Cristiano számára egy fél szezon lett kiszámolva kb. (mert akárhogy ködösítenek, erről van szó, egyszerűen túlterhelte magát), és Isco lesz a kezdő akkor _egyedül_ Illarát lehet majd a padról becserélni legalább 2 hónapig, amíg Khedira meg Jesé vissza nem tér.

Ancelotti valószínűleg el fog lépni abba az irányba, hogy a Pepe/Ramos/Varane hármasból valaki a középpályára fog kerülni. A probléma, hogy Pepe egyszerűen az előélete miatt a játékvezetők által ki lenne csinálva (ahogy Mou alatt már ez megtörtént), viszont Ramos a középpályára meg irgalmatlanul buta, így marad Varane.

Aki mondjuk mind technikailag, mind fizikailag mind fejben (elvileg) jól passzolna oda, kérdés mennyire lenne motivált azon a poszton, hiszen a válogatottban egyértelműen nem lenne ő opció szűrőként, csak belső védőként. Kényszer viszont nagy úr, biztos vagyok benne, hogy Ancelotti fejében is előbb kerül Varane a középpályára mint Illarra a kezdőbe.

Hernandezről meg nem mondok semmit... Azt már számtalanszor láttuk a pályafutása során, hogy a labda közelsége nagyon tudja zavarni, a kezdeti berobbanása (főleg a MU-ba igazolása és az ott lehozott első szerencsés két hónap) miatt a válogatottba is bekerült, de most már ott is egyértelmű csere, pedig azért nem egy világverő alakulat az a Mexicói csapat, bármennyire is szimpatikusak és általában jó képességűek. Viszont egy Dos Santos egyértelműen előtte van a válogatott rangsorában aki pedig ugye egy Villarrealban képes játszani. A többit számoljátok ki otthon.

PS: az mondjuk vastagon benne van, hogy Hernandez több gólt szerez idén mint Benzema, de azt hiszem ez inkább lesz a francia szégyene mint a mexicói briliáns teljesítménye.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.09.02. 10:15 
Hírszerkesztő

10 évet sikerült visszaugranunk az időben. Szia kupák :hello

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.09.01. 23:32 
Infantil

Kedvenc csapataid: csakamadrid
Kedvenc játékosaid: Karesz
PMH Tag: 68
csicsárítón nagyon nevetek :peace: :peace: :peace:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.09.01. 22:42 
Hírszerkesztő

Én Dilavert még mindig várom! Nem tetszik ez az eljárás...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.09.01. 13:51 
Hírszerkesztő

Na, már csak Hernandez kellett. :peace:

Visszatértek a jó öreg Julien Faubert-féle idők.

Szerintem hozzuk el Fellainit is! Utána pedig Dilavert a Fradiból!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.08.26. 16:37 
Cadete

Furcsa, hogy ezt gondolom, de megnéznék egy Kroos - Khedira - Modric középpályát,hogy muzsikál. Válogatottnál elég szépen tudott együttműködni Kroos a herceggel. Sokadjára boncolva a Benzema témát annyit hozzáfűznék,hogy mekkora szerepe van az alázatnak,és a mentalitásnak a focibab. Kroos fiatalabb tőle és csak meg kell nézni,hogy játszik ez az ember ( kivételes játékos,ritka az ilyen). Persze gondolom itt az is szerepet játszik,hogy milyen volt az akadémia, a fiatalkori képzés. Benzema berobbant a Lyonban és hipp-hopp Madridban találta magát. Elhitte nagyon..Kroos teljesen más. Neki keményen harcolni kellett Németországban a kezdőbekerülésért, jó pár évet lehúzott egy Európai szinten is topp csapatnál,Válogatottról nem is beszélek,gondolom mindenki nézte a VB-t.
Egyetértek azzal,hogy nem lehet ráhúzni az Alonso zakóját. De végre van egy olyan játékosunk,aki pár meccs lejátszása után érezteti,hogy pár évre megoldódott az ő posztja. Benzemából ezt hiányolom. Akárhányszor látom játszani,nem érzem sosem,hogy na, ő most igen..Sosem éreztem ezt rajta. De ide sorolható lenne Arbeola,Illara, vagy tavaly Morata. Csinálják ők a dolguk,de senki nem veszi észre,mert egész egyszerűen egy ilyen csapat játékosaitól vár az ember valami pluszt..Személy szerint én várok mindig valamit, amit Cr, Bale,Modric, és immáron Kroos is hozzátesz a meccsekhez.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.08.25. 09:53 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Újpest FC
Kedvenc játékosaid: A Real játékosai, Aaron Ramsey, David Luiz, Eden Hazard, Alaba
Tehát mára egy ilyennel álnék ki:
Keylor Navas-nagyon remélem, hogy ő lesz...

Álvaro Arbeloa
Rafa Varane
Pepe
Marcelo

Sami Khedira
Toni Kroos
James Rodríguez

Gareth Bale
Karim Benzema
Isco

Cét most pihentetném, még mindig nem teljesen egészséges. Modric-ot is pihentetni kell, ezért Sami lenne a kezdőben. Kroos csak egy félidőt játszott az Atletico ellen, így lehet ő is, de Illarrával is nyernénk.

3-4 gólos győzelmet várok mára, de a 3 pont mellett fontos, hogy bíztató játékot mutassanak a fiúk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.31. 13:24 
Hírszerkesztő

Karaeski86 írta:
Benzema esetében már tavaly sem beszélhettünk arról, hogy fiatal és idő kell neki, problémái lehetnek a beilleszkedéssel stb. Ahhoz már elég ideje van Madridban,és nem is 18 éves,hogy ezekre a dolgokra foghatnánk bármit. Vannak jó meccsei, de nem klasszis játékos aki mindig magas szinten tud játszani. Nagyon örülnék egy jó csatárnak. Nem is feltétlenül világsztárra gondolok most már,hanem csak lenne legalább konkurencia a Franciának. Morata nem volt az. Jesé visszatér de ennyi kihagyás után ilyen fiatalon nem hiszem,hogy sok köze lesz a kezdőhöz,plusz ő sem center. Így ha újra egyedül marad Benzema,akkor semmi jóra ne számoljunk vele kapcsolatban. De remélem tévedek,és egy nagyon jó Benzemát fogunk látni a szezonban.

Higuaín kvázi pont azért lett eltávolítva, mert állítólag a "belső jelentések" szerint Benzema azért nem teljesített jól, mert a konkurenciaharc káros volt neki. Morata pedig ahogy mondod is, nem volt egy súlycsoportban még Benzemával sem.

Ugyanakkor jónéhány Ancelotti-féle Benzema lecserélés intő jel volt azért (hát a BL-döntőről ne is beszéljünk, annál az esetnél nem sok megalázóbb van szerintem egy csatár számára, mint ahogy Benzemát lekapták a pályáról...). Ancelotti valószínűleg mellőzte volna a franciát, ha tudta volna. De sajnos az év végére nagyon karcsú lett a keretünk, nagyon nagy variációs lehetőség nem maradt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.31. 12:29 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
Benzemának sokat segítene, ha megállapodna és lenne gyereke, szinte mindenkinek csak a javára vált, amikor apuka vagy házas lett. Megfigyelhető, hogy a családos játékosok mennyivel érettebbek a többieknél. Így végiggondolva Benzemán kívül nem is nagyon tudnék mondani agglegényt a kezdőcsapatban. :D

A vezetőség helyében indítanék egy társkereső projectet a játékosoknak, szerintem hatalmas előrelépést jelentene. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.31. 10:43 
Cadete

Benzema esetében már tavaly sem beszélhettünk arról, hogy fiatal és idő kell neki, problémái lehetnek a beilleszkedéssel stb. Ahhoz már elég ideje van Madridban,és nem is 18 éves,hogy ezekre a dolgokra foghatnánk bármit. Vannak jó meccsei, de nem klasszis játékos aki mindig magas szinten tud játszani. Nagyon örülnék egy jó csatárnak. Nem is feltétlenül világsztárra gondolok most már,hanem csak lenne legalább konkurencia a Franciának. Morata nem volt az. Jesé visszatér de ennyi kihagyás után ilyen fiatalon nem hiszem,hogy sok köze lesz a kezdőhöz,plusz ő sem center. Így ha újra egyedül marad Benzema,akkor semmi jóra ne számoljunk vele kapcsolatban. De remélem tévedek,és egy nagyon jó Benzemát fogunk látni a szezonban.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.30. 14:39 
Hírszerkesztő

Az biztos, hogy Benzema nem a kedvenc játékosom a jelenlegi keretben, számomra elég semleges. Amit leírtál, hogy ő "elviseli" ezt a szerepkört amiben Ancelotti elképzeli, azt én úgy is meg tudnám fogalmazni, hogy neki ez pont elég. Nem akar több felelősséget vállalni.

A francia válogatottban betöltött "vezér" szerepkört is árnyalnám azért, a VB-n a hátán leginkább a buszra cipelte a csapatot, ami a repülőtérre tartott. Ahogy írtam előbb, nagyon-nagyon ritkán van, hogy a legfontosabb meccs(eken) kulcsmomentumokban jól teljesít. Előfordul néha, de messze nem ez a jellemző (ez a baj egyébként Özillel is...). A legutóbbi EB-n nyújtott teljesítményét ne is említsük. OK, akkor volt Ribery, meg akkor csak 24 éves volt, nem ő volt az egyértelmű vezérnek kikiáltva - bár sokak szemében igen - és sikerült olyan teljesítményt hoznia, hogy a tavalyi Morata bármelyik meccsén értékelhetőbben játszott.

A hozzáállásában pedig azért látok kivetnivalót, mert bár kicsit szálkásabb lett (főleg a Mourinho-éra 2/3-ára érte ezt el) a sebessége, robbanékonysága iszonyatos mértékben kopik. Pedig 22-23 éves korában elég fürge játékos volt. Azért egy 26 éves játékos ne legyen már ilyen lomha. Régen, amikor ideérkezett hozzánk, már elkezdődött az álmodozás róla. Először ugye arra fogtuk a teljesítményét, hogy nem tud spanyolul, beilleszkedési folyamat van, félénk, satöbbi. Aztán meg arra, hogy most épp erősít, és az eddig hiányzó fizikai oldalának építése vesz ki belőle annyit, hogy ez visszafogja kicsit a teljesítményét, Ronaldo javasolta neki a kondigépek beszerzését, satöbbi, de majd a következő szezonban! Aztán eltelt az is, meg még egy, meg még egy. És most jön a következő. Hamarosan 27 éves lesz, már mindent lehet róla mondani, csak azt nem hogy akkora hatalmas reménység (amivel éveken keresztül altattuk magunkat).

Ha jól meggondolod, részben a sérülések miatt, de Ronaldo (a fenomén) hasonló korára már elhagyta azt a játékstílust, amit suttyó 18-23 éves kora között játszott, hogy odaadtad neki a labdát bárhol a pályán, ő meg fogta és bevezette a kapuig. Elkezdett a brazil kevesebbet futni/céltudatosabban, a klasszikus értelemben befejező csatárrá válni, aki 20-22 méterre a kaputól kezdi a futballt. Mondhatni, csökkent a labdaéhsége. Na de mi a különbség közte és mondjuk Benzema között? Hát az, hogy a 100%-os ziccerek túlnyomó többségét kegyetlenül bevarrta (amíg Benzema egy enyhébb Torres-utánzat), a 16-oson belül pedig szinte bármikor ki tudott magának alakítani 100%-os ziccert - s akkor itt ugorhatunk az első pontra...

Amiatt haragszom Benzemára, hogy ha alázatosabb játékos lenne, akkor fényesebb jövő állna/állt volna előtte. Jelenleg nem tudom, hogy van-e olyan játékos, aki az Ancelotti-féle szisztémába jobban beleillene az egyszem csatár helyére, mint Benzema, de ha van akkor az mindenképpen egy nagyon fiatal, LELKES, robbanékony játékos. A helyzetkihasználás meg főleg lelki tényezőkön múlna.

sunyika: minek kéne Kroosnak szűrőnek lennie? Nem tésztát főzünk! Olyan meg, hogy valaki a mai futballban nem tudja a rá szabott több/kevesebb védőfeladatot ellátni, olyan nincs. Modric sem védekező középpályás, és emlékezz vissza milyen jól ellátta a védőfeladatát a szezon során. Isco szintén, pedig róla meg aztán főleg mindenki rossz véleménnyel volt ilyen téren, a csapatba kerülése előtt. Xabit "pótolni" nem fogjuk tudni, a maga nemében ő az utolsó mohikán a mai futballban. Ha ő nincs, máshogy kell játszanunk. Kroos és Modric is sokkal gyorsabb, fürgébb játékos mint Xabi, ezért hiba is lenne bármelyikre is Xabi zakóját ráadni. Minden játékosnak meg kell próbálni a legnagyobb erősségeit kiaknázni.

Illarra meg szerintem nem sok sót fog megenni nálunk. Gondolj bele, hogy pontosan egyidős Kroos-szal. Mégis, a német mennyivel komplettebb, összerakottabb játékos. Mi lesz szerinted Illarrával? 28 éves korára megtanul bánni a nyomással? Azért a közhiedelemmel ellentétben a spanyol már nem tinédzser. Szerintem néhány év múlva csak Gago-2-ként fogunk emlékezni a srácra. Csak hát mivel egy zsák lóvét kinyesett érte Perez az ablakon, ez egy csúnya pattanás az elnök seggén, időbe kerül amíg megoldja a helyzetet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.29. 08:45 
Mindenes

PMH Tag: 9
luqe: Látom, hogy nem a szíved csücske Benzema. :) De akkor próbáld egy kicsit olyan szemmel nézni, hogy rá pontosan igaz az, amit leírtál általánosságban. Mármint hogy valaki áldozatul esik a többieknek. A pályán lévők közül szerintem ez nagyon hosszú idő óta pont Benzema. A srác, aki a francia válogatott vezére, aki a hátán viszi a csapatot, irányítja, akciókat dolgoz ki, gólpasszokat ad, gólokat lő, madridban "csak" visszazár, visszajön labdákért a saját térfelének a közepéig, szerel, elől labdát tart, lefoglal pár embert és kiszolgálja CR-t. Ha meg leesik egy kis morzsa, akkor bever egy-két gólt. Szerintem itt neki ez a feladata, amit egyébként tökéletesen és csendben végrehajt. Nem tudom, hogy ezt egy Falcao, vagy bárki más szívesen megcsinálná-e. Én nem látom rajta a leszarom stílust sem, van egyfajta mozgása meg gesztuspalettája, de ez szerintem nem a flegmaság, hanem ő egyszerűen így megy, így fut, ilyen a testtartása, stb. Én nagyon bírom a srácot, remélem, hogy sokáig kitart ebben a szerepkörben. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.28. 19:15 
Juvenil

Azt tudod ugye, hogy Kroos eredetileg támadó középpályás és megtudakoltam egy Bayern témában képben lévőtől, hogy nem nyújt maradandót szűrő - mélységi irányító posztban, ráadásul állítólag még elégedetlenkedett is amikor tartósan ott játszatták.
Szerintem itt vagy Illarra vagy Modric kell örökölje Xabi szerepét. Nem akarok semmit elkiabálni meg bizakodni sem, de Illarra az előző meccsen egészen jól játszott Xabi szerepében, voltak értelmes előrepasszai, tudta forgatni a támadást és visszalépett elkérni a labdákat, ahogy Xabi szokta.
Modric meg bármire képes, csak ki kéne neki adni a feladatot és pár hónap alatt prímán megoldaná azt a szerepkört is, csak eddig az ő feladatát nem tudta más megoldani, ez Kroos érkezésével megváltozhat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.28. 17:09 
Hírszerkesztő

Karaeski86 írta:
Most, hogy olvasgatok nem akarom elhinni. Tényleg megint egy Benzemával vágunk neki a szezonnak?? Nem akarom elhinni..

Benzema egy elég súlytalan valaki, főleg Ronaldo, egy top formában levő Bale meg esetlegesen James mellett. Ha kissé ironikus akarok lenni azt mondanám, legalább nem kell annyira osztozkodnia a gólokon Ronaldonak meg Balenek :) Ha nem akarok ennyire gonosz lenni.... akkor is majdnem ugyanezt tudom mondani.

Benzemának megint lesz 5-6 meccse a szezonban amikor nem lesz hányingerkeltő a hozzáállása, bízni kell benne hogy ezek legalább fele nagyon fontos meccseken lesz és ennyi. A bizakodáson kívül mi innen kívülről mást nem tehetünk.

Ancelotti álláspontja is érthető, ha idehozunk egy top csatárt, például Falcaot az lehet több problémát hoz, mint amennyit orvosol. Az ilyen top csatárok labdaéhsége sokkal nagyobb, "önzőbbek", "konokabbak", mindenáron gólt akarnak lőni. Ebben a versengésben azonban mindenképpen alulmaradnának Ronaldoval szemben (meg talán Bale is csatlakozik, ha sikerül Ancelottinak kiaknáznia a walesi képességeit), tehát nem logikus húzás Ronaldo labdával töltött perceit csökkenteni. Plusz itt van James is, aki szerintem szintén 15 gól felett fog termelni a szezonban (de talán 20 alatt). Benzema ezen három játékos farvizén evezve megint meg tudja lövöldözni majd a maga góljait majd a 16-oson belőlről, s ennyi. Ennél jobb mutatókat más csapatban úgysem tudna hozni, mint itt. Ha innen nézzük a dolgot, Ancelotti gondolkodása teljes mértékben érthető.

S ha valami oltári csoda folytán Di Maria maradna (mert amúgy szerintem pénzre a csapatnak olyannyira nincs szüksége, hisz ha jól számolom 75 millió van a kiadási oldalon, a bevételin pedig 18. ha ehhez jönne még 80 millió, egyenesen durván pluszban lennénk az igazolásokat tekintve. Ha még a Castillás és a kosárcsapat igazolásokat ide nézzük, az se módosít drasztikusat), akkor a fenti eszmefuttatás még inkább érvényes. Végtelen mennyiségben nem viseli el a csapat a nagy labdaéhségű játékosokat, ugyanis egy idő után valakinek a képességeit nem használjuk ki teljes mértékben, ami oltári nagy pazarlás.

Tavaly volt egy problémánk, mégpedig Di Maria hiányában nem volt kellő számban vállalkozó szellemű játékos, aki kérdés nélkül megindult a labdával előre. Modric valamilyen okból/okokból sokszor volt passzív, Jesé hiányában ha Bale játszott akkor a walesi még nem érezte magát teljesen komfortosan a pályán, Benzema azon kívül, hogy belevezeti az ellenfélbe a labdát, mást nem nagyon tudott, Isco az idény második részében keveset játszott, ha igen akkor is sok védőfeladattal. Bale újjászületésével és James érkezésével, Jesé felépülésével ez a gond talán megoldódik. Még akkor is, ha esetleg Di Maria megy.

Az idei csapat összeállítását illetően én azt várom - főleg eleinte, mármint a két szuperkupa meccsei után -, hogy Xabi Alonso játékpercei limitálva lesznek. Meggyőződésem, hogy Ancelotti próbálja majd lassan "kivezetni" a csapatból Alonsot, egyrészt, hogy ne épüljön ennyire rá a csapat, másrészt egy pihent Alonso még 32 éves korában is domináns tud lenni ha szóhoz jut. Egy kifacsart már nem. A Kroos - Modric párosban látom a megoldást a Xabi mentes meccsekre.

A négy védő után egy Kroos, Modric, James, Bale, Ronaldo, Benzema felállás lesz.

Vagy Xabi, Modric, James, Bale, Ronaldo, Benzema.

Isco, Khedira a padon. Illetve a Kroos/Xabi párosból az egyik. Emellé mondjuk Di Maria még nem lenne rossz, főleg hogy Morata mögé nem jön senki. El tudok képzelni olyan meccs közbeni változtatást, hogy Benzema - Di Maria csere után Ronaldo vagy Bale húzódik fel csatárba és valamelyik szélét az argentin foglalja el. Benzema várható (és eddigi) idényét(eit) tekintve ez szinte minden meccsen várható/választható opció. Ha viszont nem marad Di Maria (úgy néz ki, nem fog) akkor valakit kéne hozni még a keretbe, ugyanis a James- Di Maria "csere" mellett egy Moratával megint szűkült a keret támadó része. Akit persze tavaly sem tudtunk sok mindenre használni, de ebből voltak is gondok, hogy SENKI nem jött "hátulról". Persze Jesé felépül, s sokat várunk tőle, de egy 20-25 millióért (főleg, ha Di Maria 70-80-ért távozik) valakit lehetne hozni. Egy fiatal titánt, vagy egy jövőre lejáró szerződéssel olcsóbban hozható rutinosabb játékost.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.28. 12:56 
Cadete

Most, hogy olvasgatok nem akarom elhinni. Tényleg megint egy Benzemával vágunk neki a szezonnak?? Nem akarom elhinni..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.28. 12:32 
Hírszerkesztő

sunyika írta:
Ja meg azt is írták, hogy Di Maria átigazolása órák kérdése, mindezt 2-3 napja minden nap elsütik. Majd bő két hét múlva lehet elkezdeni kombinálni amikor Di Maria visszajön a nyaralásából, persze ha addig nem lesz HIVATALOSAN! egy másik csapat játékosa.

Di Maria egy hét múlva (1 hét, 1 nap) fog visszatérni. Elvileg. Azért ez már jóval több egyszerű pletykánál. Láttad, hogy Perez tagadta volna? A PSG vezetése tagadta volna? Egyedül Ancelotti nyilatkozott annyit, hogy jelenleg Di Maria a keret tagja. Amivel aztán nem mondott nagyot. :) Azért ez már több holmi kacsánál.

Egyébként 80 millió euróért el lehet adni Di Mariát, ár/érték arányban ez már rendben van. A 65 milliót tartottam nevetséges összegnek egy ilyen játékosért.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.27. 14:45 
Juvenil

Ja meg azt is írták, hogy Di Maria átigazolása órák kérdése, mindezt 2-3 napja minden nap elsütik. Majd bő két hét múlva lehet elkezdeni kombinálni amikor Di Maria visszajön a nyaralásából, persze ha addig nem lesz HIVATALOSAN! egy másik csapat játékosa.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1039 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő