Pontos idő: 2017.11.21. 06:16

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 786 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Értékeld a legutóbbi meccset
HozzászólásElküldve: 2013.07.24. 23:09 
PeñaFész

PMH Tag: 58
Isco ma is fantasztikus volt, szerintem Carvajalra sem lehet panasz, Casemiro meg bizonyít rendesen. 2 mérkőzés / 2 gól. Csak így tovább. Sajnos a Castilla játékosok közül egyik sem alkotott maradandót ma sem. Ronaldo ma eléggé gyengusz volt szerintem, Benzema meg mehet Napoliba a többiek után!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.24. 23:07 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Sao Paulo, Diósgyőr
Kedvenc játékosaid: Iker Casillas, Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane, Raphael Varane, Gareth Bale
PMH Tag: 0
Jó kis felkészülési meccs volt, ilyenekre van szükségünk. Számomra Isco és Carvajal nagyon jó igazolásnak tűnik. Casemiro pedig egyértelműen a meccs hőse, de nem csak a gólja miatt: hosszú labdái is kiválóak voltak, amit igazából Illarrától várnánk el, de ő nem hozta ma sem a szintet, ugye elvileg írta itt Umek, hogy nem 100%-os a fizikai állapota.

Szerintem 2-0-ról akkor is szép dolog felállni, de ebből se vonjunk le sok mindent, csupán annyit, hogy ezek a fiatalok ha tehetségben nem is férnek be a kezdőbe, élnek-halnak a pályán a címerért. És ez már fél siker. Ma nem összjátékból vizsgáztunk (az még odébb van, bár egy-két pofás ritmusváltás azért volt) hanem küzdeni tudásból, mint már oly sokszor. Sokan nem vannak még formában, de nálam ma Pepe a fekete bárány... azt vártam tőle irányítani fogja a védelmet, neki is nagy lehetőség lett volna Varane hiányában, ennek ellenére Carvajalnak nagyobb mentései voltak középen(!!) mint a belső védőknek. Ronaldo teljesítménye is szürkébb volt, Khedirának majdnem összejött megint a gól.... ( :DD )

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.24. 23:06 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid, New England Patriots
Kedvenc játékosaid: Raúl, a mostani keretből, meg egyszerűbb lenne felsorolni, kit nem szeretek :P
Isco kiváló, CR szokásos, sajnos Benzema is szokásos, csak negatívként. :(
Casemiro kiváló teljesítményt nyújtott megint. Igazából ISco-val párban őt tudnám kiemelni, de Modric is jó meccset hozott le. A Castilla-s emberkéket még nem húznám le nagyon, de csak azért, mert csak összehozták az X-et. Persze ez nem mentség, kevés értékelhető játékos van ott.

Nagyon várom már, hogy a többiek is visszatérjenek (Ramos - Varane - Marcelo - Iker). Jó kis csapat lesz ez, és persze erős, ha kidobjuk a C nagy részét :)

27-én PSG, nem lesz egyszerű meccs :S

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.24. 15:38 
PeñaFész

PMH Tag: 58
Idézet:
- Isco mozgása szerintem varázslatos. Sokszor nem is azt néztem hogy hogyan passzol, mennyire talál társat, mert ehhez úgy is kell néhány meccs míg összeszoknak... csak a megindulásait, a labdavezetéseit, a nagyon finom cseleit, ez igen Srác! Így hamar kedvenc lehet.

- CR: Isten.

- Illarra: Engem elsőre még abszolút nem győzött meg, jó lesz példát venni Iscoékról, hogyan is kell ezt csinálni...

Üdv újra!
Abszolút adom.
Isco, mintha 3. szezonját tolná nálunk. Hihetetlen mennyire életképes a pályán már így első alakalommal, első meccsen, új csapattársakkal, ráadásul ilyen fiatalon. Hatalmas játékos lehet belőle. (y)

Illarra eddig nem sokat mutatott, de egy meccs alapján nem vonnék le róla következtetéseket, reméljük ma már többet tud megmutatni magából a Lyon ellen. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.24. 12:01 
Sr. Caño

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Parma
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Casillas, Alonso
Szevasz Colin! :hello

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.23. 12:23 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Főleg az olyanok kellenek amik majd most jönnek, Lyon, PSG és az amcsi túra. Ezeken lehet igazán készülni, nem Raúlék meg a Bournemouth ellen...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.23. 07:55 
Mindenes

PMH Tag: 9
RE Colin! :hello

Én még annyit tennék hozzá a pontatlan passzokon túl, hogy többször volt, hogy egymásnak futottak, egymást zavarták, ketten mentek ugyanarra a labdára, stb.

Nagyon látszik, hogy nincs összeszokva a csapat, de ez természetes is ennyi új arccal. Kellenek ezek a felkészülési meccsek, mint egy falat kenyér. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.22. 23:58 
Online közvetítő

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Bolton Wanderers, AS Saint Etienne, Ferencváros
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Roberto Carlos, Redondo, Figo, Zidane, Ronaldo, Okocha
Üdv Colin! Jó újra olvasni! :peace:

Egyetértek, sztem az amerikai túra végére lesz majd várható, hogy valamilyen jellegezetes szisztémát, taktikát kezdjünk majd felfedezni, addigra alakulhat vmi, de persze ehhez szükség lesz a válogatottból visszatérő játékosokra, mert Marcival pl ég és föld lesz a támadásépítésbeli különbség, hogy Ramosról és Varaneról ne is beszéljek, de persze őket főleg védekezés téren "érezhetjük" amit ugye ezen a meccsen nem sikerült tesztelni, viszont az alap építkezés terén nekik is nagy szerepük van a gyors és pontos labdakihozatalokkal.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.22. 23:51 
Infantil

Sziasztok!

Először is, üdv újra itt, látom néhány veterán arc továbbra is itt van, és egész érdekes új arcok is jelen vannak,

üdvözlök mindenkit ! :)

Real Madrid:
Megnéztem ezt a felkészülési meccset, röviden a következőket gondolom:

- Isco mozgása szerintem varázslatos. Sokszor nem is azt néztem hogy hogyan passzol, mennyire talál társat, mert ehhez úgy is kell néhány meccs míg összeszoknak... csak a megindulásait, a labdavezetéseit, a nagyon finom cseleit, ez igen Srác! Így hamar kedvenc lehet.

- Di Maria, jó meccs?! Oké, 1. meccs, oké, 3. osztályú ellenfél, akkor is feltűnően jól passzolgatott.

- CR: Isten.

- Illarra: Engem elsőre még abszolút nem győzött meg, jó lesz példát venni Iscoékról, hogyan is kell ezt csinálni...

Az a baj, hogy egyelőre ennyi amit meg lehet mondani. Rengeteg pontatlan passz, nem is csoda, nagyon-nagyon korai szakaszban járunk még, nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra, és nagy pacsi Perez papának is, egyedül Illarra volt az aki túl sokért jött. Ha csak nem lesz nagyon gyorsan egy Xabi Alonso 2.0 akkor nézhetjük majd a Khedirákat a pályán...

Várom vissza Varanet!

Szép estét :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.22. 22:27 
Online közvetítő

Sorra ontjuk az ilyen srácokat, bár Morata talán a leggyengébb, itt volt anno Portillo, majd Soldado, Negredo és Morata is akik nem tudtak megragadni az első csapatban, ezért dobbantottak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.22. 21:45 
Cadete

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Spain, Brazil
Kedvenc játékosaid: Puskás Ferenc, El Fenomeno, El Principe, RC, Zidane, Varane
Morata egy nulla. Nem is lesz belöle semmi. Pár év és a nevére sem emlékszünk majd.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.22. 20:15 
Cadete

Kedvenc játékosaid: Iker Casillas, Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane, Raphael Varane, Gareth Bale
Morata sokak álmát romba dönti majd... el kell fogadni ő bizony nem lesz a következő Raul! De még a csapatba sem illik!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.22. 16:18 
Online közvetítő

Igen, a második félidő picit más volt, az elsőbe jobban kijött, ha csak a másodikat láttad, akkor érthető, persze. Egyébként abban igazad lehet, hogy Morata halvány teljesítménye (ide illik bátran Kaká is) miatt nem tűnt annyira 4-3-3nak, arról nem beszélve, hogy mennire egy oldalas volt a csapat a második félidőben, Morata oldala botrány gyenge volt, DM viszont szinte egyedül vitte a jobb oldalt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.22. 00:04 
Cadete

PMH Tag: 70
Pöle írta:
Nekem inkább tűnik 4-3-3nak... főleg az első félidőből kiindulva. Három belső kpval nyomtuk, Khedira és Modric kicsit kötöttebben(Khediran ez nem látszott :DD ) míg Isco szabadabban.

Én csak a második félidőt láttam, ott Kaká és Higuain játszott elöl, mögöttük pedig négy középpályás és négy védő. Ha felfutottak a szélső hátvédek, akkor a szélen játszó Morata és Di Maria helyet adott nekik. (A középre húzódó Morata adta az első gólpasszt - egyetlen jó megmozdulás a meccsen -, Di Maria pedig legalább annyit volt középen, mint szélen.)
De ha jobban belegondolok, lehetséges, hogy Morata volt olyan gyenge, hogy nem volt képes harmadik támadót játszani, és nem az volt a feladata, mint amit láttam tőle a pályán.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.21. 23:22 
Hírszerkesztő

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Ramos, CR
PMH Tag: 188
Tetszik Isco akarása, próbálkozott, hajtott. Illarra tényleg nem mutatta meg magát, az első félidőben erre nagyobb esélye lett volna. Casemiro szerintem beválhat, szurkolok neki. Carvajal pedig fellép a támadásokkal rendre, remélem jó lesz, tetszik a játéka. Védekezésben is legyen hasznos! :) Benzema ugyanaz a "miafasztkeresekapályánmikoraludhatnékis", unott, semmit nem akaró csatár, aki eddig volt, ha így folytatja sosem fog meggyőzni. Higu is pont olyan falábú, mint eddig, csatárposzton lehetnek gondjaink. CR fenomenális, a többiekről sokat nem lehet elmondani a mai meccs után. Bár ez még nagyon az eleje, és messzemenő következtetéseket nem szabad levonni ebből a meccsből, de szerintem valamennyivel látványosabb focit fog játszani a csapat, mint Mou keze alatt, eltűnhetnek az ívelgetések. Remélem minden igazolás beválik majd :) Jó volt látni a fiúkat újra. Hala Madrid! :peace:

Kép

Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.21. 23:22 
Cadete

Khedira megindulására gondolok, még mindig bekönnyezek. :DD :kupa:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.21. 23:14 
Online közvetítő

Nekem inkább tűnik 4-3-3nak... főleg az első félidőből kiindulva. Három belső kpval nyomtuk, Khedira és Modric kicsit kötöttebben(Khediran ez nem látszott :DD ) míg Isco szabadabban.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.21. 23:02 
Cadete

PMH Tag: 70
Én csak a második félidőt láttam, úgyhogy lemaradtam Carvajal és Isco bemutatkozásáról.
Illarra viszont tetszett, egy-az-egyben azt játszotta, mint Xabi Alonso, és a gyilkos passz hiányától eltekintve (két alkalommal is előfordult, hogy a 16-os előterében nem vállalta be, inkább odaadta DiMariának, és az argentin indított) tökéletes helyettesnek tűnik.
Di Maria meglepően jól játszott, nem igazi szélső volt, hanem behúzódott középre is, és osztogatta a labdákat. Ha tavaly ezt a teljesítményt tudja hozni, legalább egy címmel többet nyer a csapat.
Casemiro szintén a jók közé tartozott, de igazság szerint a Bournemouth ellen király feladat védekező középpályást játszani - gyakorlatilag egyszer jutottak el szögletig, lövést sem adtak le a kapunkra.
Cherysev viszont csalódás volt, lendületes játékos ugyan, de nem képes pontosan passzolni.
Higuain végre úgy oldotta meg a gólhelyzetet, ahogy nagyobb csapatok ellen is kellene, utána azonban volt két ellenszenves megmozdulása, amire semmi szükség nem volt (most komolyan, egy ilyen sportszerű meccsen összeakaszkodni a védővel, és a bírónak integetni - ehhez arc kell, nem is kicsi).
Kakát sajnáltam, mert igyekezett és futott, de valahogy soha nem volt ott, hogy gólhelyzetbe kerüljön, vagy nem neki adták a labdát.

Edzőmeccsnek jó volt, erőfelmérőnek viszont értelmezhetetlen. Ancelotti taktikája nekem egyelőre 4-4-2-nek tűnik, és érződik Mourinho játéka, azzal a különbséggel, hogy a hosszú indítások helyett sokkal több az egyérintős hátra és vissza passz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.21. 23:00 
Hírszerkesztő

Első félidő:
Benzema mesteri szintre fejlesztette már az előző szezonban is a "hogyan ne csináljunk semmit feltűnésmentesen" című mutatványát, ebből láthattunk ma is egy felvonást. Kiborító. Egyetlen reményem az, hogy Zizou beszélget kicsit a földijével, bár abban is kételkedem, hogy Benzemát ez meghatná. Hogy egyáltalán bármi érdekli a pozőrködésen kívül. Nem csinál semmi kirívó baromságot, de szinte menekül a játék elől, olyan képet meg fel sem tudok idézni, mikor izomból futna egy labda után. Valószínűleg azért, mert ilyet még nem nagyon csinált.

Khedira mindig fenntartja bennem a reményt, hogy még akármi lehet belőlem, a miniszterelnöknőtől kezdve az agysebészen át egészen az űrhajósig. Ennyi tehetséggel és ésszel ilyen messzire jutni... Fenomenális. Lehet, hogy fel kéne tenni csatárnak, hogy ez a meg nem értett zseni igazán megmutathassa, mit tud.

Egyébként a többiekkel különösebb bajom nem volt. CR-t jó volt látni, Isco nagyon ügyes, Carvajal még izgul, de nem kérdés, hogy ő vagy Arbeloa érdemli-e meg jobban ezt a pozíciót. Igazából Arbeloánál egy lámpalázas, féllábú Carvajal is kevesebb bajt csinálna. Már az emeli az est fényét, hogy az ő nevét nem hallom.

Második félidő: negatív irányba nem igazán emelkedett ki senki, összességében jót tett (főleg a nézőknek) a sorcsere, mert itt mindenki bizonyítani akart, a lötyögést felváltotta a foci. Illara és Casemiro is meggyőző volt (főleg a brazil), örülök, hogy nálunk vannak. Morata tudatosabb és összeszedettebb ugyan, mint régen volt, de nála a sebességet hiányolom és azt a pluszt, amitől elhinném, hogy erős középszernél több lesz majd belőle valamikor.

Na majd meglátjuk. Ha lenne egy alibimentes, tökös csatárunk, akkor nem lenne több kérdésem. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.21. 22:55 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid, Shakhtar :)
Kedvenc játékosaid: Iker Casillas, Ramos, Özil, CR,Marcelo,Robi Carlos,Raúl,Adriano
Szép volt fiuk!!!Nagyon jó volt újra látni játszani a srácokat.Mondjuk még elég pontatlan a csapat, de egy két játékos már most nagyon hajt.Modric,Özil,Isco kiváló teljesítményt nyújtott,Casemiro a jövő nagy reménysége,ügyes a gyerek. Carvajal igazi támadó szellemű és nagyon gyors védő. Illaramendi adott egy gólpasszt, de még nem tudta megmutatni magát rendesen...Ronaldo az Ronaldo,ott folytatja ahol abba hagyta!!!Morata is jó volt.SZERINTEM JÓ LESZ EZ :thumbsup: :peace: :thumbsup:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 786 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Következő