Pontos idő: 2017.11.21. 06:12

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 786 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Értékeld a legutóbbi meccset
HozzászólásElküldve: 2015.11.21. 21:44 
Infantil

Látom a fórum gyakorlatilag megállt sajnos már jó ideje, mindenesetre röviden írnék a klasszikusról...

Hihetetlen, hogy egy taktikailag ennyire felkészült csapat ennyire fegyelmezetlenül játsszon, ahogy mi tettük ma.

Amikor mi támadtunk le, az úgy nézett ki, hogy a három első játékosunk üldözte a labdát mindenféle koncepció nélkül, a csapat többi része pedig hátul helyezkedett, közöttük pedig rengeteg üres terület, a Barca játékosai kétszer annyian vannak, nyilván esélytelen labdát szerezni... ellenben mikor a Barcelona támad le, egy kompakt egységként előremennek, mindenkinek van embere, kicsi a hely, nagyon nehéz kihozni a labdát. Most akkor vagy lépjünk visszább és úgy szűkítsünk területet, vagy vállaljuk be, hogy fellépünk agresszívan, ahogy a Barcelona tette, amikor tette.

Rendben van, így is lehetett volna néhány gólunk, akár három is, de mégis az volt az ember érzése, hogy amit ők határozottan bevágnak, nálunk ezeket nem azzal a tűzzel, meggyőződéssel oldják meg. Mentalitásbeli probléma, ami gyakran előjön a Barcelona ellen. Nem mintha egyébként annyira meggyőzőek lennénk a szezonban. A meccs vége felé ráadásul volt néhány alkalom, amikor nagyon lazán akarták megoldani a katalánok, ha éppen hat gólt kapunk, se lehetett volna semmit szólni. Nagyon lehangoló meccs volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.02.07. 21:17 
Infantil

Na, ez a mostani Atletico elleni meccs ez egész más volt, mint akár a kupameccsek... ott se voltunk az igaziak, de sok egyéb faktor is benne volt a kiesésben, ha az első meccsen Ramos fejese bemegy, nem pedig abból a Raúl Garcia-féle inkább hagyjuk tizenegyesből gólt kapunk, akkor simán lehet, hogy az odavágón megszórjuk őket...

Ezen a meccsen konkrétan nem volt kaput eltaláló lövésünk, pedig a következő játékosok játszottak: Kroos, Isco, Benzema, Cristiano, Bale, Jesé. Innentől kezdve nincs miről beszélni. A középpályánk abszolút nem funkcionált, tele volt a középpálya Atletico játékossal, mi meg mintha körülálltuk volna csak azt az egész területet... mindezeket figyelembe véve nem érdemes senkit kiemelni, mint a vereség okozóját, ez egy elég komplett és hatalmas nulla volt. Pedig igazából az első 5-10 percben semmi gond nem volt annyira, jött az a gól, aztán vége volt megint. Botrányos. Ez a meccs egyszerűen vicces volt, olyan ügyetlen, meg naiv megoldásaink voltak, ráadásul támadásban nem volt egy értelmesen végigvitt akció egész meccsen gyakorlatilag.

Ronaldo-val nem tudom mi volt, de kb. ha én vagyok a pályán se vagyunk hátrébb, amit ma leművelt, nem is részletezném. Azt is gyanítom, hogy hiába mondja Ancelotti mindig, hogy fizikailag minden rendben, szerintem fáradt is a csapat, sok poszt van, ahol nincs igazi második opció, pl. Benzema-nak nincs cseréje, Hernandez-zel semmi problémám, mert korrekt arc, de Benzema egyértelműen sokkal jobb. Ugyanígy Kroos-nak sincs cseréje, Lucas Silva játékát nem ismerem egyelőre, szóval lehet, hogy mostantól lesz. Na de ezek csak ilyen mellékes megjegyzések most.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.12.21. 01:07 
Cadete

PMH Tag: 70
Hát, láttam már vacak meccset, és ez a San Lorenzo elleni Klub VB döntő is az volt.
Az argentinok széttördelték a játékot, és mivel mi nem játszottunk klinikai pontossággal, ennyi elég volt, hogy a helyzetek száma és a meccs élvezhetősége is a béka segge alá kerüljön. Szerencsére azért így is sikerült valahogy két gólt begyömöszölnünk a kapujukba, és egyszerűen nem volt más taktikájuk, mint az, hogy megöljék a Real Madrid játékát. Néhány távoli lövést szépen védett Casillas, de ennél több nem volt az ellenfélben.
Őszintén szólva, ennél a meccsnél még az Almeria elleni is jobb volt, pedig az sem tartozott az élvezetes kategóriába.

De akárhogy is, megvan ez a kupa is, és nem nekünk kell magyarázkodni a meccs színvonala miatt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.30. 01:03 
Cadete

Az utóbbi időben a fáradtság jeleit látom a csapaton. A kezdő alig változik, az eredmények jönnek, nem csoda, hogy a játékosok nem koncentrálnak minden helyzetben 100%-osan. A Basel ellen még azt lehetett mondani, hogy minek hajtsanak, még döntetlennel is biztos csoportelsők vagyunk, de a Malaga ellen majdnem ráfizettünk arra, hogy elöl nem vagyunk elég hatékonyak (ennyi rossz beadást nem tudom mikor láttam utoljára, ráadásul teljesen ötlettelen játék állandóan beívelgetni), mert hátul is hajlamosak vagyunk a megingásra.

Casillas egy nagy védésével korrigálta a korábbi hibáit, de ha a lába közé paskolt labda nem a kapufára pattan, hanem a hálóba, ismét összeomolhatott volna. Nem tudom, mi volt az oka Carvajal cseréjének, de azzal sem nyertünk semmit, mert Ramos az, aki a legtöbbször középen tisztázni szokott, és szerintem középen a Ramos-Varane páros is jobb, mint a Pepe-Varane, a legjobb megoldás pedig, ha nem bontja meg Carlo az összeszokott Ramos-Pepe kettőst. Biztosra veszem, hogy jobban jártunk volna, ha Varane megy ki a jobb oldalra, és nem Ramos.

Összességében persze, jobbak voltunk a Malagánál, de remélem Ancelotti is rájött már, hogy a Real Madrid nem az a csapat, amelyik biztonsági játékkal le tud hozni 1-0-ra egy meccset. Szerencse, hogy végül - annyi bénázás után - belőttük a másodikat, mert különben ismét aggódva nézhetnénk a tabellára.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.11. 15:07 
Cadete

Az átigazolási időszakban mikor bejelentették Kroos leigazolását, bevallom, nem értettem. Itt a fórumon ennek hangot is adtam. Tévedtem. X.Alonso volt a kedvencem Madridban, nagyon tetszett, és tetszik mai napig a játéka. Van egyfajta extra benne ami különlegessé teszi. De Kroos a játékával feledteti Alonsot velem. Fiatal kora ellenére hihetetlen ez az ember. Arról nem is beszélve, hogy nyilván nem védekező szerepkörben képes a legjobbját hozni, és még így is bőven klasszis szintet hoz. Remek igazolás volt, árát és minőségét tekintve nem hiszem, hogy lesz jobb igazolás a következő években. James is nagyon tetszik nekem, lassan megtalálja a helyét, és eléri, hogy kapjon utolsó passzokat. Persze amíg CR pályán van, nehéz elképzelni, hogy ne ő kapja meg ezeket a passzokat.
Isco is nagy szezont fut eddig, de biztos kevesen értenek velem egyet,én jobban örülök, ha Bale játszik. James az Isco helyén is megállja a helyét, szélen Bale pedig egyértelműen jobb, mint az előbb említett két játékos. Lesz formahanyatlás. Ilyen ütemben nem lehet végig játszani egy szezont, nagyon sok meccs van még hátra. De remélem, hogy a fontos meccseken kitart majd a lendület. Akkor esélyesek vagyunk megvédeni a BL címet is ezzel a kerettel simán.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.09. 16:05 
Cadete

umek írta:
Ancelotti fejben nagyon összerakta a srácokat, látszik, hogy küzdenek egymásért, kiszolgálják egymást, aki játszik, az hajt a pályán, aki padozik, az sem puffog. Az edzéseken jó a hangulat, összeállt A csapat.

Egyetértek. Di Maria távozás után volt egy hónap, amikor Ancelotti sem tudta, hogyan alakítsa át a csapatot, de később megtalálta a sokat emlegetett "egyensúlyt".
Ennek ellenére, néha érződik a meccseken, hogy ez az egyensúly törékeny, és még nagyon hosszú a szezon, úgyhogy nem bontok még pezsgőt.

Tegnap egyébként a Rayo meglepően jól játszott, fura, hogy ilyen hátul állnak a bajnokságban, pedig labdabiztosak, kapura veszélyesek és kemények a középpályán. Valószínűleg akkor is behúztuk volna a meccset, ha kiegyenlítenek, de így, hogy kicsit elfáradtak és kinyíltak, ráadásul a hitüket is elvesztették, az 5-1 teljesen reális eredmény.

A Real Madrid nem küzdött teljes erőbedobással, és James nagyon nem érezte a játékot (nem csak az ellenfélnek adott gólpassza van a rovásán), de a többi poszton megmutatkozó klasszis különbség eldöntötte a meccset.

Még egy szót a kapusteljesítményről: többet vártam Navastól. A gól ugyan nem az ő hibája elsősorban, de túlságosan sietett a kidobásokkal, sok rossz kirúgása volt, és volt egy nagyon gyenge kijövetele, amiért Casillast ekézni szoktam, hát ő is megérdemli a fejcsóválást.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.07. 09:25 
Mindenes

PMH Tag: 9
Valóban, Marcelo is bomba formában van. A sérülése előtt láttam én is utoljára ilyennek.

De amit én kiemelnék most, az nem is az egyéni teljesítmény bizonyos emberek részéről, mert az nagyon sok van, hanem a csapatmunka és a morál. Ancelotti fejben nagyon összerakta a srácokat, látszik, hogy küzdenek egymásért, kiszolgálják egymást, aki játszik, az hajt a pályán, aki padozik, az sem puffog. Az edzéseken jó a hangulat, összeállt A csapat.

Tudvalevő például az Arbeloa - Iker ellentét, de pl. a pályán ennek nyoma sincs. Hol vannak már azok a meccsek, amikor a védők egymással, a kapussal, vagy a támadókkal veszekedtek.

Ezzel tudunk szerintem most nagyot húzni, ha sikerül fenntartani egész idényben ezt az állapotot. Bízom benne, hogy Ancelottinak sikerül, és akkor nagyon nehéz lesz minket megállítani, bármely fronton.

Az Aranylabda körüli őrület meg az átigazolási időszak lehet az, ahol erre kiemelten figyelni kell szerintem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.07. 00:22 
Cadete

Isco védekezése valóban feljavult, és Benzema is nagyon jó formában van, de akinek a játéka nekem a legjobban tetszett a fontos meccseken, az Marcelo.
Kicsit igazságtalan az élet, mert mindenki a csatárokat és a középpályásokat dicséri - nem ok nélkül -, miközben ő az, aki megteremti az emberfölényt, megbontja a védelmeket, gólpasszokat ad, és ráadásul vissza is ér a helyére.
Nagyon régen, még a sérülése előtt játszott ilyen nagy formában.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.05. 19:08 
Cadete

Nagyon jó volt ez az időszak több szempontból is. Ami nagyon meglepett,az Benzema játéka. Teljesen más embert látok az utóbbi meccseket. Sok nagyszerű passz,és végre valahára jönnek a gólok is. Tegnap esti meccs után, lehet kicsit korai kijelentés ez részemről, de úgy tűnik, hogy lassan kész Varane arra,hogy akár stabil kezdő játékos legyen. Nagyon fiatal még,de hihetetlen a játéka. Vele megoldódik a belső védő szerep sok évre azt hiszem. Isco is nagyot lépett előre. Nem is támadás terén, azzal sosem volt gondja, de idén védekezik..Tetszik nagyon amit idén csinál. James nagyszerű. Régóta figyelemmel kísérem a karrierét, és mint nyáron is írtam, jobb játékosnak tartom mint Di Mariat. A kérdés az volt, lesz e benne kellő alázat,hogy alárendelje magát a csapatnak. A választ megkaptuk azt hiszem.
Így tovább, a lehető legjobb úton haladunk!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.05. 12:34 
Juvenil

Kedvenc csapataid: Real Madrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Sergio Ramos, Jesé Rodriguez
PMH Tag: 166
szerk.: Plusz a klub vb is ugye, bár az nem hiszem hogy veszélyben forgott volna. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.05. 12:31 
Juvenil

Benzema embertelen, amit művel, eddig nem lepődtem meg annyira, mert mindig voltak jó időszakai, de ez most elég hosszúra nyúlik és ki tudja, hol a vége. De még magához képest is kimagasló, szerintem élete formájában van. Ha végig így teljesítene a támadósor, akkor komoly esély van a triplázásra. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.02. 12:53 
Cadete

Rég nem jutott időm hozzászólni, meló majd szabadság miatt, de szerencsére a meccsekről nem maradtam le.
Visszamenőleg csak annyit, hogy a Barca és Liverpool ellen nekem az tetszett, hogy dinamikus és gyors a játékunk, látványos volt a különbség a lassú, öreguras (de persze labdabiztos) tiki-takával szemben. Ennek ellenére kellett Casillas védése ahhoz, hogy a hitünk ne vesszen el. Épp ezt hiányoltam korábban Casillasnál, hogy nem védett, pedig tőle arra van szükség, hogy a kapura menő kb. 4 lövésből 3-at hárítson. A Liverpool ellen is megtette (volt egy kapufa, amit elért volna, ha befelé megy), a Barca ellen is, és a Granada meccsen szintén volt védése.
Az utóbbi időben egyébként mintha a szögletekre is magabiztosabban mozdulna ki, de még a hátvédek nem teljesen bíznak benne, mert néhány esetben, mikor hagyni kellene a labdát a kapusnak, akkor is tisztáznak, illetve szorongatott helyzetben inkább oldalra és nem hátra adják a labdát, de remélem, idővel ez is rendeződik.

A Granada egyébként kemény ellenfél volt, rúgtak-faragtak bennünket, nagy szerencse, hogy az elején betaláltunk és James ilyen jól eltalálta a labdát, ezzel megfogtuk őket és eldöntöttük a meccset.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 17:00 
Infantil

Kedvenc csapataid: Real Madrid CF, Újpest FC
Kedvenc játékosaid: A Real játékosai, Aaron Ramsey, David Luiz, Eden Hazard, Alaba
PMH Tag: 0
Nagyon jó meccs volt. Pacsi a csapatnak és Carlonak is.
Viszont egy hiba nagyon aggaszt.
1.gól:https://www.youtube.com/watch?v=uPmGpr5b0Ac
1. gól tavasszal a 3-4 alkalmával: https://www.youtube.com/watch?v=ZSabAXec84g

Mindkét gólnál ugyanaz a hiba.

Mostani meccsen: Marcelo fut vissza védekezni, de a védelmi lánc még nagyon nincs egyben, ennek ellenére ő megtámadja a labdást, aki egy másik Barcás segítségével kijátsza őt. Így a védelmi vonalat csak 3 játékos alkotja. Ramos kihúzódik a szélre, és megtámadja a labdást (Suarez). Pepe felveszi Ramos helyét, Carvajal pedig Pepe helyét. Az is nehezíti a dolgunkat, hogy a támadás a szélen megy, ezért túl nagy a távolság a védők között. Suarez észreveszi, hogy Neymar tiszta üresen van. Jön is a labda. Neymar senkitől sem zavartatva átveszi, ebből a pozícióból Daninak esélye sincs szerelni. Messi nagyon ügyesen kersztbe fut, ezzel elviszi Modricot, és Pepe figyelmét megzavarja. A lövés meg gyönyörű.

A helyzet megoldása: Marcelo előbb felveszi a pozícióját, és csak aztán tör ki a védelmi vonalból- angolul pressure.

Régebbi meccs: Itt felált védelem ellen támad a barca, sikerül átjátszani a középpályás sort. Ramos kirohan a labdásra-tegyük hozzá rosszkor, hiszen nagyon messze van tőle a labdás. Ezután kipasszolják őt. Védelem tagjai között túl nagy a távolság, ezt Messi és Iniesta is észreveszi...Gól.

Tipikus Barca gólok.
Szerencsére csak egyszer történt ez meg, a továbbiakban remekül levédekezték a már sablonossá vált Barca-focit.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 15:31 
Juvenil

hehe írta:
benzema a legjobb volt a pályán lévők közül, de itt úgy látom csak akkor kerül elő a neve, ha szidjátok :peace: :lol:

az egyik legjobb*

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 00:43 
Infantil

hehe írta:
benzema a legjobb volt a pályán lévők közül, de itt úgy látom csak akkor kerül elő a neve, ha szidjátok :peace: :lol:

Nem cserélném el semelyik másik csatárra, egyrészt mi szurkolók tesszük hozzá az érzelmi részét, ő hozzánk tartozik, legyünk hűségesek és drukkoljunk, másrészt meg tényleg parádés játékos, egyszerűen nagyon jól össze is vannak most válogatva a játékosaink, illenek egymáshoz, jól működnek együtt, kihozzák egymásból a legjobbat.

Benzema meg élete egyik legjobb meccsét játszotta szombaton, hihetetlenül technikás.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 00:21 
Cadete

Kedvenc játékosaid: el fenomeno
PMH Tag: 0

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.26. 21:09 
Cadete

Nagyszerű győzelem volt ez, nagyon örültem a végén!:) Iker azt hiszem végre visszatér. Nem a bravúrok miatt gondolom, hanem abból, ahogy leordította a védők fejét. Ehhez nagy önbizalom kell, és ugye neki ez nem nagyon volt mostanság. Nem vagyok benne biztos, de nem láttam egyszer sem, hogy valamelyik védő visszaszólt volna neki. Kezdi visszanyerni a tekintélyét.
Szezon elején olvasgattam James így-úgy. Tessék..Hétről hétre bizonyítja, hogy nagyon is itt a helye. Hatalmas játékos, gyors, sokat fut,gyilkos utolsó passzok,és nagyon technikás. Isten bocsás' ha nem kellene minden játéknak Ronaldora kijönni, akkor biztos lőtt volna már minimum 5 gólt James is. Bár, egyértelmű, hogy CR-re megy ki a játék, mert akkora formában van, hogy lassan kételkedni kezdek benne,hogy tényleg ember e:-D
Ha így folytatja a csapat a fejlődést,akkor lehet címvédés simán. Persze sok mindentől függ ez. Lesz még mit javítani az edzőnek a csapaton, de nagyon jó úton halad ez kétségtelen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.25. 20:27 
Juvenil

luqe ha ma se láttad a tüzet Iker szemében meg a szigorú tekintetet, akkor nem tudom miről beszélsz. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.25. 20:03 
Infantil

Nagyon büszke vagyok a csapatra, a játékosokra. Az első 15-20 percben aggódtam, többen kicsit tompán kezdték a meccset, és sikerült öt perc után gólt kapnunk, de a 25-30 perc környékétől már mi voltunk a jobbak, amit meg is tartottunk a meccs végéig. Ha nem ügyetlenkedik el a második félidőt, 5-6 olyan kontralehetőségünk volt, amiből nálunk ügyetlenebb csapatnak is illik legalább egy gólt lőni, még szerezhettünk volna gólt.

Minden játékos nagyon odatette magát, magabiztosan és szívvel-lélekkel játszottak, igazi csapatmunka volt, nagyon szép győzelem. És milyen jó meccs volt ráadásul. Szerencsések vagyunk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.24. 20:07 
Hírszerkesztő

Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane
PMH Tag: 96
Igazad lett, valóban nem volt szoros.

A Clasicó miatt kicsit jobban aggódok. Sokkal jobb lenne, ha idegenben lépnénk pályára. Az minimálisan kisebb nyomást helyezne ránk, mert sajnos (vagy nem sajnos) a hazai pályával és az elmúlt 1 hónap játékával abszolút favoritok lettünk a közvélemény szemében.

A Barcelona eddigi kapott gól nélküli mérlege is aggaszt kicsit, bár láttuk a BL-ben, hogy tudnak ők gólt kapni bőven, de mégis... A védelmük bár nem lett brutálisan jobb, mint tavaly, de legalább Mathieu érkezésével (na meg majd ha Vermaelen felépül) valami variációs lehetősége marad Enriquének. Nem kell rögtön Mascheranohoz nyúlnia a belső védőként. Így az a szemétláda játszhat a középpályán. S valljuk be, egy elég unszimpatikus figura, viszont ha az ő játékával kibékült játékvezetőt kap, akkor mérkőzést befolyásoló tényező tud lenni. Azt mondjuk persze nem értem, hogy pont Spanyolországban hogy nincs még legalább 6-8 piros lapja, de mindegy... Mes qué un club. Arra persze kár is számítani, hogy majd pont holnap fogja a játékvezető leszedálni, szóval ez sem jön jól nekünk.

A többi poszt tiszta, egyedüli érdekesség, hogy Suárezt kezdetni fogja Enrique. Az múlt héten kiderült már, hogy nem feltétlenül ő a vezér a csapat háza táján. Suárez rögtön beállítása is kétélű dolog. Ez vagy nagyon jól fog elsülni, ver két gólt és Enrique lesz az atyaúristen, vagy csúnya beégés és félidőben vagy a 60. percben jön Pedro. Ez a dolog persze több oldalról megközelíthető, a "nagy visszatérők" pályára lépésének lélektana bonyolult, van aki azt mondja, hogy nem kell rögtön mélyvízbe dobni, főleg nem egy ekkora meccsen, van aki meg pont az ellenkezőjét állítja. Annyival ezt még ki lehet egészíteni, hogy Suárez csak részben "nagy visszatérő", ugyanis ebben a csapatban még SOHA nem játszott tétmeccsen, csak edzésen. Azért ez nem ugyanaz, mintha Ronaldo kidől 3 hónapra valami rahedli sérülés miatt, aztán a Clasicón tér vissza. Az viszont aggaszt, hogy amúgy elég gyorsak elől, Neymar is jobb, mint tavaly volt. Arra is kíváncsi leszek mondjuk, hogy Xavi vagy Rakitic kezd-e.

Mindenesetre hosszú évek után mintha nekünk lenne biztosabb a kezdőcsapatunk, és náluk lenne több kérdőjel.

A mieinket illetően főleg Casillas a kérdés, nélküle nem fogunk holnap nyerni. Szerintem legalább 2-3 nagy védésre szükség lesz tőle, na meg a szögletek. Elmúlt években (még a kevésbé nagy Casillas hanyatlások idején is) olyan nevetséges gólokat kaptunk szögletből, ami nagyon fájt: Puyol hányszor, aztán FABREGAS...

Az Isco, Modric, Kroos, James középpálya pedig nagyon tetszett szerdán. Mindegyik ha passzolt egyet, már rögtön rohant, hogy üresre játssza magát. Ez az, amit pl. Illarra sosem csinál (passzol egyet, majd lecövekel), Khedira pedig bár csinálná, de a mozgásból való labdakezelés nincs az öt első erénye között (szemben Iscóval, jó ég milyen labdákat stoppolt le szerdán is...).

A legnagyobb kérdés az, hogy meddig bírjuk - a várhatóan lényegesen nagyobb tempót, mint a 'Pool ellen, és mikor lesz muszáj meglépni az első cseréket. Chicharito biztosan be fog állni Benzema helyére a 70-75. perc környékén, én viszont a legnagyobb fáradást a középpályán várom. Isco vagy James részéről. Ott pedig ugye jelenleg tudjuk, kik tudnak beállni... Illarra pályára lépése egy 2-0-ás magabiztos vezetésnél lenne egyedül elfogadható, de Khedirát is csak vezetésnél tudom elképzelni megoldásnak, mert ő semmilyen fordulatot nem tud okozni a mérkőzésben. Aztán persze kérdés, hogy Bale legalább a kispadra leül-e. Szerintem még ha nem is tudna beállni, érdemes lenne leültetni, lélektani szempontból. Meg elküldeni melegíteni...

Holnap nagy esélyünk van a győzelemre, remélem meg is csináljuk. A 'Pool elleni mérkőzés láttán egyszerűen nem hiszem, hogy fejben zuhannánk össze. Márpedig ha a srácok kiviszik a pályára tudásuk legjavát, akkor nem kell csoda ahhoz, hogy lenullázzuk a Barcelonát is.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 786 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő